Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Remay Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Remay Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 127,00 ₺

Bolu'nun otobüs terminaline sadece, 2 km. Uzakta, şehir merkezinde yer alan, Remay Hotel 'de 24 adet lüks konuk odası ve 8 adet jakuzili, süit oda bulunmaktadır.  Özel bir itinayla kaliteli bir şekilde döşenmiş odalarda, LCDtelevizyon, minibarı da mevcuttur.  Remay Hotel 'de konukların kullanımı için internet de bulunmaktadır.
Güler yüzlü, özenli hizmeti ile konuklarına hizmet veren Remay Hotel 'de kahvaltılar açık büfe olarak, lezzetli tatlarla sunulmaktadır.
Tek yıldızı bulunan otel ayrıca Bolu Havaalanına yalnızca 4 km. mesafededir.
Seçkin misafirlerine modern bir tasarım içerisinde, özenle döşenmiş odaları ve otel dekoruyla hizmet eden otel, tüm konuklarının otele gelişinden, ayrılışına kadar, ihtiyaçları olan her türlü detayla ilgilenmekte ve konuklarının memnuniyeti için çalışmakta. Bölgenin güzellikleri yanında, otelinizin kalitesiyle de dört dörtlük bir tatil sizleri bekliyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Küçük işletme ama güzel  4.0

Dora T
6 Nisan 2016 tarihinde fakülteden kızlarla beraber hafta sonu kaçamağı yapmak için tercih ettiğimiz yerlerden biri burası. Aile işletmesi olarak hizmet vermesi güzel, küçük bir işlemeydi, bizim için oldukça yeterliydi. Çalışanlar çok ilgili insanlar, beklediğimiz nitelikte bir tesisti. Merkezi bir otel olması çok güzel. Özellikle günü birlik turlar için tercih ediliyor. Eğer yeşillikler içerisinde huzur dolu bir tatil geçirmek istiyorsanız gelebilirsiniz.
Dora T25/06/2016 15:28:34

Hizmet yeterli  4.0

Sedat T
Çok kalamadım fakat kaldığım süre boyunca hizmetinden fazlasıyla memnun kaldım. Remay Hotel benim için şehir merkezinde olması avantaj sağladı.Terminale de oldukça yakın mesafede.Ulaşım sorunu yok.Otel düzeni fevkalade güzellikte.Bence konaklama için yeterli.Tavsiye ederim.
Sedat T16/03/2016 05:55:55