Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Richmond Otel Sapanca  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Richmond Otel Sapanca
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 227,00 ₺

Detay planlamalarına göre çalışmalarını sürdüren Richmobd Otel Sapanca olağanüstü hizmet anlayışı ile kusursuz platformun elde edilmesini desteklemektedir. Richmobd Otel Sapanca profesyonel takım çalışması ile olağan tüm isteklerin yanıtlanmasını sağlayarak memnuniyetin en üst safhaya çıkarılmasına olanak tanır. Richmobd Otel Sapanca’nın sahip olduğu tüm odaları banyo, balkon, eşya dolabı, çalışma masası, havlu, fön makinesi, klima, kasa, mini bar, telefon, TV tuvalet aracılığı ile desteklenmiştir.
Tesisimiz ek ücret karşılığında restoran, sauna, SPA merkezi, Türk Hamamı, bar cafe, doktor, güzellik salonu, internet ve jakuzi hizmet vermektedir. Farklılığı ile beraberinde misyonunu geliştirerek kurumsallaşma yolunda emin adımlar ile ilerleyen Richmobd Otel Sapanca, İstanbul iline yaklaşık olarak 1,5 saatlik uzaklıkta yer almaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Yapılanlardan dolayı minnettarız sizlere.  4.0

Peri J
Hizmet konusunda gayet iyiler. Odaların genişliği ve ferahlığını beğendim. Gelen müşterilere gösterdikleri ilgi harikaydı. Daha önce görmedğimiz sıcak aileyi burada gördük ve o sıcaklığı yaşattılar bizlere. Yapılanlardan dolayı minnettarız sizlere.
Peri J13/06/2016 13:34:18

Şık Otel  3.0

Erdinç Odabaşı
Sakarya'nın en şık oteli. Alınan ücretin dışında para ödeyip diğer hizmetlerden yararlanabildik. Aslında verilen hizmet her otelde aynı. Ek hizmetlerin ücretli olması çok tuhaf. O zaman fiyat tarfiesi düşürülmeli.
Erdinç Odabaşı20/03/2016 21:22:38