Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ridos Termal Hotel  Otel Puanı : 2 1 kişi yorum yapmış.

Ridos Termal Hotel
%40 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 87,00 ₺

Rize İkizdere de tatil keyfini çıkartmak isteyenler için en güzel mekânlardan biridir. Özellikle de termalleriyle meşhur olan ilçede daha kaliteli zaman geçirmek ve sevdiklerinizle bir arada kalmak için en güzel hizmetleri sunan Ridos Termal Hotel ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. 30.000 m2 alan üzerine kurulu olan otel, Trabzon hava alanına 60 km. İkizdere ilçesine sadece 6 km. uzaklıkta yer alıyor.

Müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunan ve hizmetlerinden memnun bırakan Ridos Termal Hotel, Türk hamamı, Kapalı ve Açık havuzlar, Sauna, Fitness center, Odalarda kasa hizmeti, Uydu yayını, Odalarda kablolu internet kullanımı, Oyun salonundaki oyunlardan misafirler ücretsiz olarak sunmaktadır. Tüm bu ayrıcalıklı hizmetlerden yılın 12 ayı dilediğiniz her an Ridos Termal Hotel ayrıcalıklarından yararlanarak sevdiklerinizle bir arada tatil yapabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

her alanda değişim gerek.  2.0

Korhan S.
Eşimle yılbaşı tatilini değerlendirelim diye 2 günlüğüne gittik. Termal havuzu gayet güzeldi, fakat otelin ısıtma sisteminde bir sorun vardı sanırım. Odalar da genel kullanım alanları da oldukça soğuktu. Personelin tutumu çok olumlu değildi, nedenini anlamadım. Böyle harika bir konuma yakışır bir tesis olduğunu düşünmüyorum. Çevresi çok güzel, hele baharda düşünemiyorum. Ama tesis daha iyi olabilirdi. Yemeklere ve personel kalitesine dikkat edilmeli. Yoksa zaman içinde değer kaybedecektir. Odalar da en kısa zamanda yenilenmeli.
Korhan S.29/03/2016 00:44:46