Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Roof Garden Otel Eskişehir  Otel Puanı : 3 3 kişi yorum yapmış.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

kasvet kasvet...  3.0

Sabiha E.
Birkaç ay önce eşim Eskişehir’de bir üniversitede düzenlenen bir organizasyonadavet edilmişti. Bunun üzerine benden de ona eşlik etmemi istedi. Yaşadığımız şehre yakın olduğundan kendi aracımızla yolculuk yaptık. Otelin suit odasında iki gece konakladık. Genel anlamda memnun kaldım. Aksak bir yan görmedim ne personelde ne de otel ve oda genelinde. Sadece odamızın dekorasyonu için kullanılan renklerin kasveti beni aşırı derecede rahatsız etti. Duvarlar üzerime yürüdü desem yeridir. Koyu renklerin kullanılmasını hiç doğru bulmadım. O iki gece o kadar zor geçti ki anlatamam. Boğuldum resmen. Böyle şık ve elit bir otelde daha canlı, enerjik ve mutluluk saçan renkler görmeyi dilerdim.
Sabiha E.18/06/2016 20:47:01

Sizlerde kalınca farkı göreceksiniz.  4.0

Ali O
Her şey dahil oteller içinde hizmet ve yiyecek kalitesiyle farkını ortaya koyan, temizliği ve personelinin itinalı servisiyle tatilinizi içine sindiren, çok başarılı bir işletme. Konumu ve bu konuma göre fiyatı çok iyi. Sizlerde kalınca farkı göreceksiniz.
Ali O18/06/2016 12:31:08

Ayrımcılık Var  3.0

İsmet F.
Otel personelinden kimle karşılaşsam hepsi çok güler yüzlü insanlardı. Odaların içi çok geniş olmakla birlikte dekoru çok güzeldi. Ama banyosu için aynı şeyi söyleyemeyeceğim böyle güzel bir otelin banyosu neden mahrum bırakılmıştı ki. Kahvaltı, tabi sadece otel müşterilerinden oluşmuyordu. Konaklama yapmayıp dışardan gelen müşterilerde vardı. İşte o noktada ayrımcılık yapmışlar. Dışarıdan gelen müşterilerin tamamına cam kenarı ayrılmış. Bu uygulamayı kendilerine hiç yakıştıramadım.
İsmet F.26/03/2016 12:40:31