Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Royal Demir Hotel  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Royal Demir Hotel
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

İşte Tunceli de modern yeni dizaynı ile babadan oğla geçmiş, misyonu ve vizyonu ile 5 yıldızlı ve turizm potansiyelli bir çizgide ilerleme yolunda devam eden bir otel. Royal Demir Hotel yeni inşası ile tepeden tırnağa siz değerli müşterilerimiz için her geçen gün bir yenisini daha katarak ilerleyen olanaklarını sunuyor.’’ Davetlisiniz’’ mesajının yılın her ayında verdiğimiz hizmetlerimizle bizim misafirimiz olun. Tüm olanaklarımızdan memnun kalacağınızın garantisi mutluluğu içindeyiz şimdiden.
 Royal Demir Hotel uyandırma servisi, 24 saat açık ön büro, dağ manzarası, oto park oda servisi, internet gibi hizmetlerini siz değerli müşterilerine çok daha fazla seçenekleri dahilinde sunar ayrıca odalarımızda banyo, saç kurutma makinesi, çay kahve makinesi, TV, klima, internet, oda temizlik gibi olanaklarımız da sizleri bekliyor. Rezervasyon için bizi hemen arayabilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

İdare ederdi  3.0

İsmail Demirok
Şirketim iş gereği gönderdi Tunceli'ye.Otel olarak da burayı ayarlamışlar.Sadece akşamdan akşama gördüğüm için genel olarak temiz.Kalınabilir ve istekleri karşıladır.Tavsiye ederim yolunuz düşerse.
İsmail Demirok17/03/2016 06:43:55