Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Rys Hotel  Otel Puanı : 2 1 kişi yorum yapmış.

Rys Hotel
%40 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 183,00 ₺

Fark yaratan tarzı ile Rys Hotel Edirne seyahatinizde size rahat ve huzurlu bir tatil keyfi yaşatmak için deneyimli personeliyle hizmet vermektedir. 65 standart oda, 4 adet suit oda ve 1 adet fizksel engelli misafir özel odası ile hizmet vermekte olan Rys Hotel konuklarına unutamayacakları bir konforu yaşatmaktadır. 
Rys Hotel’in konforlu odalarında ayarlanabilir klima, telefon, oda servisi, banyo ve malzemeleri, 24 saat sıcak su, minibar ve rahatınız ön planda tutulduğu için son derce modern eşyalar ve ekstra yastık menüsü hizmeti vardır. Güzel geçireceğiniz bir gece ve uyku sonrası gayet dinç olarak uyanacağınız Edirne sabahına açık büfe kahvaltı keyfiyle enerji katabilir ayrıca nefis Edirne manzarasıyla kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Günün işlerini halledip tarih kokan Edirne sokaklarındaki gezintinizi tamamlayıp Rys Hotel’e geri döndüğünüzde panoramik teras restaurantta doyumsuz Edirne manzarasına karşı yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Yastık da olmasa bir yıldız  2.0

Ayşe İ.
Benim oteller de aradığım sert ve yüksek yastık bu otel bana bu koşulu anın dakarşıladı. Nefes darlığı olan biri için yumuşak ve alçak yastık çok zor oluyor. Bu yüzden rica ediyorum sigarayı bırakın ben geç kaldım şimdi çilesini çekiyorum. Kafede yemekler kötü, personel çok yardımcı olmadı bana. çay istiyorum geç geliyor yemek diyorum soğuk ve hala yastık isteğim hemen nasıl karşılandı bilmiyorum yine de kötünün üstü bir yer orta.
Ayşe İ.19/03/2016 10:27:20