Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Sadıkoğlu Otel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Sadıkoğlu Otel
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 70,00 ₺

Turizm cennetinin vazgeçilmez adresi olarak adlandırılan Sadıkoğlu Otel 2006 yılından günümüze dek hizmet vermektedir. Birinci sınıf kaliteye sahip hizmet anlayışı ile memnuniyet derecesinin enlerde yaşanmasına olanak tanıyan Sadıkoğlu Otel aynı zamanda gelişen misyonu ile beraberinde farklılıklar yaratmaktadır.

Otelimiz konaklama ihtiyacını karşılamak adına müşterinin arzu ve taleplerini yerine getirmektedir. Sigara içilmeyen oda, 24 saat boyunca açık otel, Internet ve jeneratörr hizmeti sunan Sadıkoğlu Otel ek ücret aracılığı ile bar cafe ve özel oda servisi sunmaktadır. Huzurun adını en  üst safhaya çıkaran Sadıkoğlu Otel ile birinci sınıf kaliteye sahip konaklama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Genel olarak kalınabilir bir yer diyebilirim.  3.0

Ayhan E
Merkezi olması iyi çünkü belirli yerlere mesafesi çok yakın. Fakat ses konusunda beğenmedim. Geceleri odama çok aşırı ses geldi ve yatamadım. Duvarlarda sanırım yalıtım yok. Odalar temiz sorunsuzdu. Sabah kahvaltısını otelde yaptık ama akşam yemeklerini dışarıda yedik zaten. Genel olarak kalınabilir bir yer diyebilirim.
Ayhan E20/06/2016 08:09:52

Alışveriş mağazalarına yakın.   4.0

Tankut P.
Artvin'e Arkadaşımı ziyarete gittim. Evlerine başka bir misafir gelmesi ile evde kalmam pek uygun olmadı ve eve en yakın olan oteli seçtim. Odalar temiz ve bakımlı, Çalışanlar ilgili ve sorun olduğun da çok yardımcılar. Üstelik çevrede alışveriş yapabileceğiniz mağazalar da var. Kışın gitmeme rağmen odaların sıcaklığı da iyi havanın en soğuk olduğu zaman oradaydım.
Tankut P.27/03/2016 15:33:09