Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Saffron Otel Yozgat  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Saffron Otel Yozgat
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 80,00 ₺

Bir şubesi de Kahramanmaraş’ta bulunan Saffron Otel, üstün hizmet anlayışından Yozgat’ta da ödün vermemiştir. Güler yüzlü personeli, şık ve lüks yaşam alanlarıyla Saffron Otel, Yozgat’taki eviniz olmaya adaydır. 4 suit, 20 single, 17 twin olmak üzere toplam 41 odası bulunan Saffron Otel’de eşsiz bir konaklama yapmaya ne dersiniz? Türk ve dünya mutfağının en iyi şekilde yansıtıldığı Saffron Otel restoranında binbir çeşit leziz yemek sizleri beklemektedir. 150 kişilik restoran ve 500 kişilik Kültür park restoran ve kafesi mevcut olan Saffron Otel de bir de vitamin bar mevcuttur.

Şehir merkezinde bulunan Saffron Otel’de 4 adet toplantı salonu ve her salonda tepegöz, perde, beyaz tahta, projektör, flipchart , barkovizyon, ses sistemi, mikrofon gibi imkanlar sizlerin hizmetine verilmiş durumdadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Bir kademe daha yükseldim  4.0

Şeyda Vaha
Sunduğunuz imkanlar sayesinde patronlarıma çok güzel bir sunum yaptım. Sayenizde işimde bir kademe daha yükseldim. Barkovizyon ve ses sitemi o kadar net çalışıyor ki eğer bir iş toplantınız varsa hem tatil yapıp hem işlerinizi yoluna koyacağınız bir mekan olarak tercih edebilirsiniz. Teşekkürler Saffron Otel.
Şeyda Vaha23/03/2016 10:51:42