Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Sağıroğlu Otel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Sağıroğlu Otel
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 130,00 ₺

Trabzon merkezinde siz değerli konuklarına konaklama imkanları sunan Sağıroğlu Otel, konaklamadan ziyade evinizdeki yaşama kavuşturuyor. Oda rahatlıklarında, konforu sunan ve deniz kıyısına yakınlığıyla deniz keyfini daha yakından yaşamanıza olanak tanıyan Sağıroğlu Otel, odalarında, banyo, tuvalet, televizyon ve bina içinde kullanabileceğiniz ücretsiz kablosuz internet hizmeti ile beklediğinizden çok daha iyisine ulaşmanızı sağlıyor. Dilediğiniz zaman yılın 12 ayı hizmet sunan ve konuklarına beklediklerinden çok daha fazlasını veren Sağıroğlu Otel’in ayrıcalıklı hizmetlerinden memnun kalacaksınız.
Şehir merkezine yürüme mesafesinde yer alan, otogar, havaalanı gibi ulaşım yerlerine de 15 dakika gibi kısa mesafede siz değerli konuklarına konaklama hizmeti sunan Sağıroğlu Otel, ayrıcalıklı rahatlık isteyenlerin en büyük yardımcısı olmaya devam ediyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Evinizden uzakta olduğunuzu anlamayacaksınız bile.  4.0

Ünal C
Trabzon'un tam ortasında ve çarşı içi o nedenle süper konum. Personel ilgili ve çok yardımsever. Odalar iki çeşit cephe olarak ayrılıyor ama ikisininde manzarası oldukça güzel. Ayrıca gerekli donanımların hepsi mevcut odalarda. Bundan güzelinde bu bölgede kalmadım daha önce. Denmeye değer güzellikte. Evinizden uzakta olduğunuzu anlamayacaksınız bile.
Ünal C22/06/2016 09:20:44

yönetim takip konusunda biraz ilgisiz.  3.0

Duru C
Ne çok ne çok kötü.Sonuçta 5 yıldızlı otel parası ödemiyorsunuz.Gerekli konaklama için gecelik yeterli bence.Verdiğiniz paranın karşılığını alıyorsunuz.Kahvaltı oldukça güzeldi.Ferah ne nezih bir yer.Temizlik konusunda da gayet şık bir otel.Tek sıkıntı yönetim takip konusunda biraz ilgisiz.
Duru C24/03/2016 12:41:08