Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Sam My House Otel  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Sam My House Otel
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 129,00 ₺

Samsun ilkadım semtinde hizmet veren Sam My House Otel, Samsun’un tanınmış kişilerinden olan Çetinkaya ailesinin oluşturduğu yeni bir zincirdir. 1958 yılından bu yana çeşitli alanlarda Samsun halkına ve dışarıdan gelen konuklara hizmetler sunan İbrahim ve Hasan Çetinkaya kardeşlerin modern tasarımlarıyla, çağın en lüks otellerinden sayılabilecek Sam My House Otel imkanlarıyla konaklama imkanı sunuyor. Oda hizmetlerinde, banyo, wc, televizyon ve ücretsiz Wi-Fi hizmeti sunulması, rahatlık anlamında beklediğinizden çok daha fazlasını elde etmenizi sağlayacaktır.

Samsun gezilerinizde, merkezde konaklama imkanı arayanlardan iseniz kaliteli hizmetleriyle müşteri memnuniyetini sağlayan Sam My House Otel’i tercih edebilirsiniz. Sizin için en iyisi, konaklamada en mükemmeli.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

aile için konaklamaya uygun.  3.0

Arda Cem S.
19 Mayıs’ın coşkusunu anlayabilmeleri için ailemi yerinde görmek üzere Samsun’a götürdüm 17 Mayıs’ta. Çocuklarla gideceğimiz için kalacak iyi bir yere ihtiyacımız vardı. Tavsiye üzerine bu otele giriş yaptık. Tavsiye dediysem o da gidince oranın taksicilerine falan sordum yani. Aslında beğendik oteli. Rahatsız edici bir şey görmedik. Çalışanlar da oldukça samimi ve yönlendiriciydiler ki bu çok işimize yaradı. Otel de dâhil olmak üzere Samsun’da güzel vakit geçirdik. Yemekler lezzetliydi. Kahvaltı biraz daha çeşitlendirilse harika olurdu. Odaları son derece rahat, banyoları da temizdi. Aile ile kalınacak yer arayanlara ben de tavsiye edebilirim.
Arda Cem S.25/03/2016 12:37:35