Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Sancar Kardia Otel  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Sancar Kardia Otel
%40 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Didim günlerini en iyi şekilde değerlendirmek ve sevdiklerinizle bir arada kalarak daha eşsiz zamanlara sahip olmak için konaklamada sınır tanımadan hizmet sunan Sancar Kardia Otel’i tercihleriniz arasına almanızı öneriyoruz. Mükemmel tasarımı, odalarındaki rahatlığı ve diğer yönleriyle beğenebileceğiniz hizmetlere sahip olan otel, 2 yıldızlı tesis hizmetleriyle sizleri ağırlamaya devam ediyor. Altınkum plajına yakın mesafede yer alan otelin, çevresinde çok sayıda tarihi yer ve gezilecek mekan bulunmaktadır. En iyi günlere ulaşmak adına tercih edebileceğiniz Sancar Kardia Otel ile aradığınızdan çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Hijyene dikkat  3.0

Özcan K
Buranın mimarisi tek kelime ile harika. Ne yazık ki sadece mimari yapısı yetmiyor, odaların kirli olması can sıkıcı. Bence odaların baştan aşağı yenilenmesi gerekiyor. Ayrıca akşam vakitlerinde odalarda sıcak su yoktu, bu sebepten dolayı soğuk su ile yıkanmak zorunda kaldım diyebilirim. Eğer hijyen kurallarına dikkat edilmez ise bu otele bir daha geleceğimi sanmıyorum.
Özcan K30/05/2016 10:59:02

asla gitmem!!!  1.0

Oktay M.
2012 yılı temmuz ayında tatil için burayı tercih etme gafletinde bulundum. Tesise gittiğim gece inanamadım. Böylesi güzel bir konum, böyle güzel bir manzara bundan daha fazla berbat edilemez. Buraya otel demek bile istemiyorum. İşletme berbat, temizlikten yoksun, odalar hem kanalizasyon kokuyor hem dökülüyor. Sıcak su yok, etrafta böcekler geziyor, kahvaltı deseniz en ucuzundan üç-beş çeşit, yemekler ona keza. Kötü yanları say say bitmez yani. Zaman ve para ziyanından başka bir şey değil, tam bir hayal kırıklığıydı. Gerçi orada yaşayan bir dostumuzun söylediğine göre 2013 yılında otelin işletmesi değişmiş ama son durumu konusunda hiçbir fikrim yok. Bir daha uğramadım çünkü riske atacak ne param ne de zamanım var.
Oktay M.26/02/2016 21:03:12