Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Sandal Otel  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Sandal Otel
%40 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 115,00 ₺

Karadeniz gezilerinde beklediğinizden çok daha kaliteli bir tatil yapmak için ve doğanın güzel havasını teneffüs etmek için en ideal yerlerden birinin Yomra olduğunu söylemek mümkündür. Özellikle de doğası ve muhteşem havası ile yıl içinde yaşadığınız yorgunluğu üzerinizden atmak için oldukça ideal şirin bir yer. Tabi, Yomra gezilerinizde sizi konuk edecek bir otelin de bulunması tam anlamıyla tatil keyfini yakalamanızı sağlayacaktır. Sandal Otel, Trabzon Yomra’da konuklarını ağırlayarak en sağlıklı şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Odalarında müşterilerine sunduğu, banyo, wc, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı ve daha fazlasını bulabileceksiniz.


Otel, konum itibariyle de oldukça uygun bir yerde, şehir merkezine 15 dakika, havalimanına 5 dakika ve Trabzon merkeze 12 dakika uzaklıkta konuklarına en iyi şartlarda hizmet sunuyor. Sandal Otel’in restoranında Karadeniz’e has yöresel lezzetleri tatma imkanını bulabileceğiniz gibi 50 kişilik balo, 150 kişilik konferans salonuyla da ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

İlgi yok hiç bir şey yok...  1.0

Nur Y
Bence sizler ya bu işin bilincinde değilsiniz yada önemsemiyorsunuz. Gelen müşteriyim ben benime mecbur ilgileneceksin artı ben ne diyorsam yapmak zorundasınız. Fakat genel olarak baktım da bizlerin pek bir önemi yok sizler için. Olsaydı odam pis dediğimde gerekeni yapardınız ama sizden tık yok. Tavsiye etmem sizleri kimseye.
Nur Y22/06/2016 09:32:07

Biraz daha ince detaylı çalışırsanız olur.Yoksa gelenler memnun kalmaz.  3.0

Asuman C
Tatil için olmaz ama 1 - 2 günlük kalımlar için ideal.Şirket arkadaşımla gelmiştik bize yeterli geldi hizmet.Temizlik iyidi fakat eşyalar eski neredeyse yatak altımda kırılacaktı gacır gucur.Lavabolarınıza hasta kaldım tertemiz banyoda öyle.Biraz daha ince detaylı çalışırsanız olur.Yoksa gelenler memnun kalmaz.
Asuman C24/03/2016 12:53:52