Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Sapanca Class Otel  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Sapanca Class Otel
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 120,00 ₺

Sapanca Class Otel, Marmara’nın muhteşem güzelliklerini içerisinde bulunduran Sapanca’nın en güzel yerinde konumlanmıştır. Doğa’nın ve huzurun göbeğinde tam bir saklı cennettir. Yenilenmiş yapısı ile hizmet kalitesini arttırmış ve arttırmaya da devam etmektedir. Dört mevsimi de sizlere ayrı güzelliklerde yaşatan otel, müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir. Sapanca Class Otel odaları ise sizlere ayrı bir huzuru sunuyor. Odaları sade ve son derece şık bir şekilde döşenmiştir. Duvarlarında içinizi açan renkli duvar kağıtları da mevcuttur. Ayrıca odalarında; banyo, TV, telefon, çalışma masası, eşya dolabı, Wi-fi erişimi, havlu, fön makinesi gibi birçok hizmeti sunmaktadırlar. Deneyimli işletmecileri de tatiliniz boyunca sizlere hiç yabancılık çektirmeyerek tatilinizi daha da iyi hale getirmektedir. 
Sapanca Class Otel İzmit’e 35 km, Sakarya’ya ise 10 km uzaklıkta yer almaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Tek kelime ile rüyaları süsleyen ev burası.  5.0

Simge C
Çok şey yazmaya gerek yok çünkü ne yazsam az kalır burası için. Bu kadar başarıyı hiç bir yerde görmedik daha önce. Karımla geldik ve gerçekten şaşırdık. Her konuda birbirine uyumlu eşyalar ve odalar harika. Tek kelime ile rüyaları süsleyen ev burası.
Simge C13/06/2016 13:41:14

Muazzam  5.0

Maral Fırat
Muazzam, muazzam, muazzam. Diyecek kelime,aranacak bir tek kusur yok. Odalarda ki yatak örtülerine, duvarlarında ki renkli duvar kağıtlarına, müşteriler ile olan seviyeli diyaloğa, tertemiz banyolarına varana kadar her şeyi muazzam.
Maral Fırat20/03/2016 21:36:57