Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Sardur Hotel Van  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Sardur Hotel Van
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Van şehir merkezinde bulunan Sardur Hotel Van, sizlere kaliteli bir hizmet sunmak adına her bir olanağı seferber etmiştir. İlkemiz konuklarımızın tüm hizmetlerimizden memnun ayrılması gereğidir. Deneyimli personel kardı-omuzla sizler kendinizi evinizde hissederken yalnızca tatilinizi düşünün ve arkanıza yaslanın Geri kalan tüm ayrıntıyı bize bırakın. Otelimiz bünyesindeki odalarımızdaki yataklar ortopedik ve konforlu bir sistemle donatılmıştır.

 Sardur Hotel Van sigara içilmeyen odasından kesintisiz resepsiyon hizmetine, internetten otoparka, ücretsiz gazete den uyandırma servisine ve odalarındaki eşya dolabı, Wi Fi, TV, telefon ve daha bir çok olanaklarla sizleri bekliyor. Siz de keyifli bir tatil için en doğru olanı yapın ve evinizin rahatlığına merhaba deyin.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Uzun vadeli olmaz.  3.0

Demir Ü
Gecelik kalın fazlası hoş olmaz. Zaten bende 1 gecelik kaldık ve sabahında ayrıldım otelden. İş için uygun ama ses konusunda sorun yaşayacaksınız baştan söyleyeyim. Bunun dışında bir şey yok ama dediğim gibi uzun vadeli olmaz.
Demir Ü13/06/2016 08:20:17

odaları elden geçirin  3.0

İlyaz S
İş gezisi için kalınabilir.Genel olarak temiz ve bakımlı.Personel azda olsa ilgili.Odaları biraz daha elden geçirin derim.Vasat hizmet var.
İlyaz S21/03/2016 08:46:58