Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Şato Motel  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Şato Motel
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Tatil günlerini değerlendirirken, en iyi olanaklara sahip olmuş bir şekilde konaklamak elbette tatilin daha keyifli ve renkli geçmesini sağlar. Tüm bu detaylara sahip olan yönleriyle mimarisinden ve doğal güzelliklerinden hiçbir şey kaybetmeden duran Marmara adasında hizmet sunan Şato Motel, aradığınızdan çok daha fazlasını sizlere sunmaya devam ediyor. İhtişamı ile müşterilerinin beğenisini toplayan motel, farklı yönleriyle ve güzellikleriyle adaya gelen misafirlerinin adadan memnun kalmasını sağlamaktadır. Odalarında; klima, banyo, televizyon ve tesis alanında kullanabileceğiniz ücretsiz wireless erişimine sahip olan Şato Motel’in karşısında yer alan restoranlardan yararlanarak, yemek saatlerinizi değerlendirme ayrıcalıklarına sahip olabilirsiniz. Dilediğiniz gibi hizmet, beklediğinizden daha kaliteli seçenekler ve en güzel yönleriyle tatil fırsatlarına ulaşmak için Şato Motel farkıyla tatil günlerinizi değerlendirmenin keyfini yakalayabilirsiniz. 
Beşiktaş, Kabataş iskelelerine 2,5 saat vapur uzaklığında yer alan Marmara adasında, güzel hizmetleri, müşteri memnuniyeti prensipleri ile hizmet veren Şato Motel’i tercihlerinizden ayırmayın.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Aile sıcaklığı burada var.  4.0

Musti45
Kahvaltısı çok güzel, taze, organik sebze meyvelerden hazırlanmış doğal ürünler servis ediliyor. Üstüne de doğal köy havası, temiz oksijeni, serin tuzlu denizi olunca tadından yenmiyor.Konaklamak ve kafa dinlemek için nadide mekanlardan birisi bence burası.Fazla paralar döküp de kalmak önemli değil doğru yerde kalmak önemli.Aile sıcaklığı burada var.
Musti4526/03/2016 18:50:43