Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

SDU Mavigöl Uygulama Oteli  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

SDU Mavigöl Uygulama Oteli
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 135,00 ₺

Eğirdir Gölü yakınlarında konumlandırılan SDU Mavigöl Uygulama Oteli, profesyonel çalışma takımı aracılığı ile müşteri talep ve arzuları yerine getirmektedir. Beklediğinizden çok daha fazlasını sunarak farklılık yaratan SDU Mavigöl Uygulama Oteli’nin tüm odaları buzdolabı  ve TV aracılığı ile donatılmıştır. Panoramik göl manzarası ise farklılık yaratan SDU Mavigöl Uygulama Oteli’nin tüm odalarında ücretsiz banyo malzemeleri yer almaktadır. Detay planlaması adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen SDU Mavigöl Uygulama Oteli ile sizler de hayalinizdeki tatil platformunu gerçeğe dönüştürebilirsiniz.. 
Tesisimiz 24 saat boyunca açık ön büro, internet ve otopark aracılığı ile hizmet vermektedir. Ek ücret ödeyerek araç kiralama, emanet kasa, çamaşırhane, oda servisi hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Hem iş hem tatil  4.0

Serkan Ufuk
Turizm işiyle ilgilenerek dilimi daha çok geliştiriyorum. SDU Mavigöl Uygulama Oteli sayesinde amaçlarıma ulaşıyorum. Hem tatil yapıp hem de işimi yapıyorum. Balkon keyfime zaten diyecek olamaz. Kahvemi yudumlarken göl ayaklarımın altındaymış gibi hissediyorum. Uygulama oteli sayesinde yabancı dil ile turizm sektörünü birebir yaşıyorum.
Serkan Ufuk17/03/2016 14:14:16