Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Sedef Motel  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Sedef Motel
%20 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Toplamda 33 oda aracılığı ile hizmet veren Sedef Motel olağanüstü hizmet planlaması ile tüm arzu ve istekleri yanıtlanmasına olanak tanımaktadır. Sedef Motel sahip olduğu restoran platformu ile geleneksel yemeklerin ön plana çıkmasına kaynaklık ederek en özel menülerin denenmesini desteklemektedir. Tesisimiz plaj, ek yatak, internet, restoran, bahçe ve ön büro hizmeti sağlamaktadır.
 Sedef Motel’in tüm odalarında banyo, balkon, tuvalet, internet, uydu yayını, eşya dolabı, buzdolabı ve ütü yer almaktadır. Sedef Motel sahip olduğu açık havuz platformu ile farklı aktivitelerin gerçekleşmesine fırsat tanımaktadır. Sizler de Sedef Motel’in kusursuz planlamalarından faydalanarak kısa zaman zarfı içinde rahatlığı enlerde yaşayabilirsiniz. Sedef Motel aracılığı ile eğlenerek huzuru tatmanın tam zamanı.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Rezil etmeyin kendinizi  1.0

Uygar V
Gidinde hayatınızın yanlışını yapın. Resimlere bakara gittik ama rezil olduk. Berbat ötesi bir yer. Odaya çıktığımızda rezaletti pis koku sinmiş her yere. Zaten kalmadan hemen indik çıkış yaptık. Sakın gelip de rezil etmeyin kendinizi diyorum başka da bir şey demiyorum.
Uygar V02/06/2016 11:20:15

vakit kaybı:((  1.0

Elçin E.
Çok fazla otel deneyimim yok. Daha önce hiç yorum da yazmadım. Bu nedenle yazımda kusurlarım olursa artık yapacak bir şey yok. Bu tesis hakkında yorum yapmak istedim çünkü ben tatilimi ziyan ettim başkaları da aynı hataya düşmesin. Deniz kenarı diye tercih ettiğimiz ve daha önce adını bile duymadığımız otele giriş yaptığımız anda sıkıntı yaşamaya başladık. İlk olarak rezervasyonla ilgili bir problem vuku buldu. İşletme alttan alacağına bir de üste çıktılar. Haklıyken haksız duruma düşürüldük. Nerede kaldı müşteri memnuniyeti. Denizin dibi bildiğiniz çamur, girmek ne mümkün. Odalar hijyen yoksunu, banyolar dökülüyor. Güler yüz derseniz o da yok. Yılda 2 hafta tatilimiz var bir haftası burada ziyan oldu.
Elçin E.10/03/2016 22:55:41