Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Sedef Pansiyon Apart  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Sedef Pansiyon Apart
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 75,00 ₺

40 yıllık deneyimi ile ön plana çıkan Sedef Pansiyon Apart aracılığı ile sizlerde düşlediğiniz  hizmet anlayışını ön plana alarak huzur dolu tatil planlamasından faydalanabilirsiniz. Kusursuzluğu ile tanınan Sedef Pansiyon Apart aile sıcaklığı ortamını siz değerli müşterileri ile paylaşarak farklılığın elde edilmesine imkan tanımaktadır. 
Olağanüstü hizmet anlayışını destekleyerek marjinal formun oluşmasını sağlayan Sedef Pansiyon Apart profesyonel çalışma ekibine sahiptir. Tüm detay planlamalarını en iyi şekilde gözlemleyerek çalışan Sedef Pansiyon Apart’ın tüm odalarında banyo, balkon, çalışma masası, eşya dolabı, ocak, havlu, TV, tuvalet yer almaktadır. Tesisimiz otopark, sigara içilmeyen oda, TV odası, ön büro, barbekü ve bahçe hizmeti sağlamaktadır. Sizler de Sedef Pansiyon Apart ile kusursuz konaklama hizmetinden yararlanabilirsiniz..

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Her şeyiyle mükemmeller.  5.0

Deniz28
Yer mükemmel. Hiç bir sıkıntı çıkmadı yemekler oda personel her şey güzel. Ayrıca konum olarak daha önce buradan belki daha güzel yerlerde kaldım ama bu kadar sıcak gelmediler bana. Ailemle yapmış olduğum en güzel tatiller arasına girdi burası. Her şeyiyle mükemmeller.
Deniz2821/06/2016 08:47:24

Ailece geldiğimiz bu otelden çok memnun kaldık.  4.0

Dila Hanım
Eşim çok çalıştığı için ona internetten tatil yerlerine bakıp sürpriz yapmak istedim.Otelle görüşüp 3 günlük rezervasyon yaptırdım.Ailece geldiğimiz bu otelden çok memnun kaldık.Hizmetleri çok iyi ve sıcak davranışları var.Kendimizi evimizde hissettik.Çocuğum özellikle çok güzel vakit geçirdi.Eşim de yeterince kafa dinledi.
Dila Hanım24/03/2016 07:01:09