Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Şehsuvar Peace Pension  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Şehsuvar Peace Pension
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 90,00 ₺

Isparta’nın vazgeçilmez adresleri arasında öncülüğünü koruyan Şehsuvar Peace Pension şehir merkezine yaklaşık olarak 10 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Özel banyolar aracılığı ile donatılmış olan Şehsuvar Peace Pension ücretsiz Wi-Fİ erişimi de sağlamaktadır. Beklediğinizden çok daha fazlasını sunarak kaliteli hizmet planlamasının ön plana çıkmasına kaynaklık eden Şehsuvar Peace Pension aynı zamanda vizyonunu geliştirerek marjinalliğin ön plana çıkmasını desteklemektedir.
Geleneksel ev yemekleri ve özel olarak hazırlanılan deniz ürünleri aracılığı ile farklı menülerin denenmesine kaynaklık eden Şehsuvar Peace Pension çeşitli yürüyüş aktiviteleri sunmaktadır. Tesisimizde sigara içilmeyen oda, otopark, 24 saat boyunca açık ön büro bulunmaktadır. Dilerseniz ek ücret planlaması sayesinden diğer aktivitelerden de yararlanabilirsiniz. Şehsuvar Peace Pension ile huzur dolu günler yaşamanın tam zamanı.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Evim gibi hissediyorum  4.0

Lerzan T
Evimden uzak kaldığım zamanlarda ev yemeklerini Şehsuvar Peace Pension sayesinde özlemiyorum. Lezzetli ev yemeklerin önüme seriyorlar. Yediklerimi sindire bilmem için de yürüyüş aktivitelerini fazlasıyla yapabiliyorum. Sağlıklı beslenirken sporumu da eksik etmemiş oluyorum.Otel sonuç olarak istediğim kriterleri taşıyor.
Lerzan T17/03/2016 14:08:09