Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Selay Hotel  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Selay Hotel
%50 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 33,00 ₺

Ege sahilinin en özel konaklama merkezleri, arasında yer alan Selay Hotel, popüler tatil keyfinin vazgeçilmezi olarak değerlendirilmektedir. Hayalinizdeki tatili gerçeğe dönüştürmek isteyenler adına biçilmiş bir kaftan olarak nitelendirilen Selay Hotel bahçe, sigara içilmeyen oda, ücretsiz gazete, 24 saat boyunca açık ön büro hizmeti sunmaktadır.
 Araç kiralama, emanet kasa, çamaşırhane, masaj, havaalanı servisi ve kuru temizleme imkanlarından da ek ücret dahilinde yararlanabilirsiniz. Özel restoran platformu sayesinde vazgeçemeyeceğiniz tatların ön plana çıkmasını destekleyen Selay Hotel dünya mutfağının farklı menülerinin sizlerle buluşmasını desteklemektedir.
 Selay Hotel’in odaları banyo, eşya dolabı, klima, havlu, TV ve tuvalet ile donatılarak hazırlanmıştır. Sizler de Selay Hotel aracılığı ile hayal ettiğiniz tatili gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Aile sıcaklığı tadında mükemmel bir tatil sizleri bekliyor…

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Pek iyi sayılmaz  4.0

Dilan B
Bu otel beklediğim gibi çıkmadı, fotoğraflara bakara bu otele gelmenizi pek önermem, odalar konforlu değildi. Ayrıca kaldığım odanın banyosunda perde eksikti. Bu durum gerçekten üzücü. Sadece kahvaltı hizmeti sunuluyor fakat o da vasat. Çok yüksekbeklentiler içerisinde bu oteli tercih etmenizi pek önermem açıkçası. Denize yakın olması ideal. Kaldığım odadnın manzarası da yoktu. Açıkçası yüzümünüm gülmediği bir işletme burası.
Dilan B27/05/2016 10:55:04

bir bilemediniz iki günse belki.  1.0

Koray H.
İş dolayısı ile gittiğim Kuşadası’nda iki gün konakladım. Burayı tercih etmemin nedeni zaten tatil maksadı ile gitmediğim için konaklamamı ucuza getirmekti. Selay Hotel tatil için tercih etmeyeceğim bir yer. Odaları oldukça eski ve bakımsız eşyalarla döşenmiş. Banyoları da aynı şekilde. Temizlik açısından yetersiz. Kaldığımın ikinci günü öğleden sonra boşluğunda havuza girme fırsatım oldu. Havuzu bir otel havuzu olarak küçük ve yetersizdi. Kahvaltıları da yok sayabilirsiniz ki zaten yenecek gibi değil. Ama fiyatı ve hizmeti kıyaslarsanız bu fiyata Kuşadası’nda bundan daha iyisini bulamazsınız. İş için kalacaksanız birkaç gün çekilebilir.
Koray H.10/02/2016 22:04:43