Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Sim Prestige Otel  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Sim Prestige Otel
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 62,00 ₺

Çankırı gezilerinizde, iş görüşmelerinizde ya da ailece bir tatile çıkmak istediğinizde tercihleriniz arasında olmasını tavsiye ettiğimiz güzel otellerden biri de Sim Prestige Otel’dir. Otelin, müşterilerine yönelik yaptığı konfor çalışmaları, rahatlıkları adına oda hizmetleri ve daha fazlasına sahip olması, sizi de oldukça memnun edecektir. 48 oda 84 yatak kapasitesine sahip olan otelde açık büfe kahvaltı, öğlen ve akşam yemeklerinde yöresel lezzetleri bulabileceğiniz muhteşem bir sofra bulabilirsiniz.

Otelin tüm odalarında; banyo, WC, televizyon ve ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır. Sim Prestige Otel farkıyla ailenizle bir arada kalmanın keyfini çıkartacaksınız. Çankırı durağınızda tercihiniz arasında olmasını önerdiğimiz Sim Prestige Otel ile hayalinizdeki gibi bir tatil yapacaksınız.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kiremitte kavurma et kesinlikle deneyin  5.0

Ahsen Ö.
Temizlik konusun da titiz davrandıklarını fark ettim. Yemek yerken rahat ve güvenle yedim vehijyenik konusun da hiç bir şüphem kalmadı. Akşam yemeğinde kiremitte kavurma eti tercih edin etin lezzeti hala damağım da.
Ahsen Ö.24/03/2016 22:46:58