Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Sinan Bey Konağı Otel & Restaurant  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Sinan Bey Konağı Otel & Restaurant
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 70,00 ₺

18 oda kapasitesiyle Kastamonu merkezinde siz değerli müşterilerine eşsiz bir misafirlik yapma imkanı sunan Sinan Bey Konağı Otel & Restaurant ile dinlenmenin ve tatil yapmanın keyfine varacaksınız. Oda hizmetleriyle beklediğinizden çok daha fazlasını elde edebileceğiniz imkan ve olanaklarını değerlendirerek, iş stresinden uzak bir konaklama hizmetinden istifade edebilirsiniz. 9 adet standart double oda, 7 adet standart single oda ve 2 triple odası ile konuklarının dilediğinden fazlasını sunan Sinan Bey Konağı Otel & Restaurant, yemeklerin lezzetlerine ulaşmanızı da sağlamaktadır.

Şehir merkezindeki işlerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz konumda olması, daha rahat ulaşım sağlamanız adına en iyisi olacaktır. Otopark hizmetleriyle sorun yaşamayacağınız Sinan Bey Konağı Otel & Restaurant ile çok daha fazlasını bulacaksınız.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

konak yapısına uyumlu dekorasyon.  3.0

Gülay Ç.
Eşim tam bir konak aşığı. Gideceğimiz yer nere olursa olsun ilk işi internetten konak var mı diye araştırmak. Kastamonu’da da buldu yani. Bense hiç hoşlanmıyorum. Tamam, ruhu var, otantik. Ama ben modern seviyorum, konfor seviyorum, rahat etmek istiyorum. Anlatamıyorum. Bu nedenle kendi zevkime göre değil de daha önce kaldıklarıma kıyasla yorumlasam daha sağlıklı olur. Konağın hemen hemen tüm alanlarında koyu renk ahşap mobilya kullanmışlar ki tarza uysun. Aslında fena olmamış. Yatak oldukça rahat ve genişti. Dekorasyonda ellerinden geleni yapmışlar, yemekler lezzetli fakat kahvaltı da bir o kadar basitti. Personel biraz yavaştan alsa da kötü de değildi. Zevke bağlı olarak kalabilirsiniz.
Gülay Ç.25/03/2016 13:54:50