Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Sirene Davras Hotel  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Sirene Davras Hotel
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 135,00 ₺

Isparta’nın vazgeçilmezleri arasında öncülüğünü koruyan Sirene Davras Hotel aracılığı ile sizler de kusursuz tatil planlamasını ön plana çıkararak harikalar yaratabilirsiniz. Olağanüstü hizmet planlaması ile farklılığın elde edilmesine imkân tanıyan Sirene Davras Hotel 4 yıldızlı otel niteliği ile tanınmaktadır. 
Eşsiz ve kusursuz doğa manzarası ile farklılığın elde edilmesine imkân tanıyan Sirene Davras Hotel toplamda 123 yatak kapasitesine ev sahipliği yapmaktadır. Kusursuz sonuçlar adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen Sirene Davras Hotel’in tüm odaları ısıtma sistemi, kasa, telefon, minibar, kasa ve saç kurutma makinesi aracılığı ile desteklenmiştir. Farklılığı ile ön plana çıkan Sirene Davras Hotel ile sizler de hayalinizdeki tatili gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Çok ince ve zarif insanlar  5.0

Mahmut D
Sirene Davras Hotel daha öncede arkadaşlarımla gelip kaldığım ve beğendiğim en nadide otellerden biridir.Bulunduğu yer bakımından harika bir potansiyele sahip.Dış görünüşü ve oldukça temiz ve görkemli.Çalışan arkadaşların ılımlı tavırları da gözden kaçmayacak kadar güzel.Yemekleri,yemekhanesi hem temiz hemde çok sağlıklı ve leziz.Emeği geçen ve bize bu imkanı sağlayan herkese sonsuz teşekkür ederiz.Arkadaşlarım sayemde çok eğlendi ve çok memnun olduklarını dile getirdiler.
Mahmut D17/03/2016 13:56:43