Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Şirin Kaptan Otel  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Şirin Kaptan Otel
%20 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 75,00 ₺

İzmit Körfezi'nin en güzel sahiline sahip olmasıyla nam salan Karamürsel'de yer alan Şirin Kaptan Otel, farklı büyüklükte ve dekorasyondaki 18 odasıyla hizmet vermektedir. Misafirlerin bir otelden bekleyeceği her imkanı bünyesine katmış ve bunun haklı gururunu yaşamaktadır. Konaklamanın yanı sıra yaz-kış havuz başı etkinliklerin yapılabileceği üstü kapanabilir bir alanı mevcuttur. 400 kişi kapasiteli bu alanda düğünden, toplantıya, kokteylden, tanıtım organizasyonlarına kadar bir çok etkinlik gerçekleştirilebilir.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Neyse bir daha gürüşmeyiz.  1.0

Gencer L
Konumu da güzel değil hizmeti de. Gelen insanları off dedirten bir yer burası. Odalar küçük aynı zamanda aylık mı temizliyorlar anlamadım gitti. Daha güzel hizmet vermek için aldığınız para yetmiyor sanki anlamış değilim ben. Parama acıdım başka bir şey değilde. Neyse bir daha gürüşmeyiz.
Gencer L22/06/2016 09:12:16

Zaman ve para kaybı  1.0

Rıza D
Hiç beğenmedim desem daha az olur.Berbat bir konuma sahip artı hizmet sıfır.Madem bu işi yapıyorsunuz hakkını verin.Milletin hem zamanını öldürüyorsunuz hemde boşuna para ödetiyorsunuz.Lavabolar leş gibi kokuyor ve oda temizliği hiç yok.Maşallah size.
Rıza D24/03/2016 12:13:45