Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Sivrice Kabile Motel  Otel Puanı : 1 1 kişi yorum yapmış.

Sivrice Kabile Motel
%20 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Hizmete 1998 yılında “Kabile Motel” adı ile misafirlerin hizmetine açılan tesisimiz, 2007 yılında ismi yenilenmiş ve “Sivrice Kabile Motel” adı ile konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Otel birbirine çok yakın 2 ayrı tesis şeklinde konumlandırılmıştır. 1. tesiste 20 oda, 2. tesiste ise 10 oda yer almaktadır. Tesislerde dört kişilik, üç kişilik ve iki kişilik odalar bulunmaktadır.

Tesiste ki tüm odalarda 24 saat sıcak su mevcuttur. Ayrıca yaz günlerinde klima ile serinleyebilir kış günlerinde ise kalorifer ile ısınabilirsiniz.  Tesis mutfağı, tamamen Ege mutfağı lezzetleri ile donatılmıştır. Pişirilen yemeklerin hepsi saf sızma zeytinyağı ile hazırlanmaktadır. Ayrıca menüde kalamar, ahtapot, her çeşit balık vb. bulunmaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

asla tavsiye etmiyorum.İşletme sahibi Hüsayin son derece terbiyesiz  1.0

Nihal Aksu Y.
Asla tavsiye etmiyorum İşletme sahibi Hüseyin misafirlerini vaadettiği odaları vermemek için kovan son derece saygısız bir kişi.Asla tavsiye etmiyorum.Bu adamlar ve bunun gibiler sahilleri mahvettiler.Saygının ve terbiyenin olmadığı bir yerde asla mutlu olunmaz unutmayın.
Nihal Aksu Y.01/08/2017 19:18:07