Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Snow Hill House Apart Daireler  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Snow Hill House Apart Daireler
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 100,00 ₺

Huzuru ve sessizliği bulacağınız bir tatil hayaliniz ve bunu gerçekleştirmek için Maşukiye’ye geldiniz. Aradığınızdan daha fazlasını bulacağınız  Snow Hill House Apart Daireler farkıyla keyfi ve unutulmaz anları yaşayacaksınız. Sapanca Göl manzarasına karşı kahvelerinizi içerken doyumsuz manzarayı seyredecek ve tüm yılın yorgunluğunu stresini atacaksınız.  Yeşile bakan bahçesi ve göle bakan balkonlarıyla sizlere hizmet veren Snow Hill House Apart Daireleri’n odalarında merkezi ısıtma, klima, mini bar, sıcak su, konforlu banyo, kendi yemeğinizi rahatlıkla yapacağınız mutfak ve gereçleri bulunmaktadır.
 Dört mevsimi ayrı güzellikte yaşayacağınız Maşuk iyede yeşilin ve doğanın verdiği huzurla tüm stresinizi atacak kahvaltınızı kuşların dansı eşliğinde yapacaksınız.     Daha fazlası için erken rezervasyon indirimlerinden yararlanmayı unutmayın.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Huzur dolu bir ortam  4.0

Sinem Kaya
Tamamen huzur dolu bir ortam. Çoğu ilde ki apartlardan farklı olarak mutfak araç gereçlerini içerisinde barındırıyor olması. Bulunduğu konum itibariyle de gerçekten 4 mevsimin keyfini çıkarabiliyorsunuz. Yeşilin huzuru bile yetmişti.
Sinem Kaya18/03/2016 16:33:25