Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Sürmeli Adana Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Sürmeli Adana Otel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 74,00 ₺

1972 yılına hizmete açılan ve o günden bugüne konaklama adına şehrin nabzını tutan Sürmeli Adana Otel tecrübesini her detayında görebileceğiniz eşsiz bir tesistir. Şakirpaşa Havaalanından 3 km uzaklıkta bulunan otelde konaklayan misafirler Karataş’a 50 dakika, Tarsus’a ise yalnızca 25 dakikada ulaşabilirler. Şehrin önemli alışveriş noktalarından olan Karıncılar ve Skala alışveriş merkezine 2 dakikalık mesafede bulunan tesisin en lüks segmentte yani 5 yıldız kategorisinde yer aldığını da ekleyelim. 
Sürmeli Adana Otel bünyesinde üç ayrı kategoride dekore edilmiş 159 oda bulunuyor. İnternet bağlantısı, telefon, mini bar, çalışma masası ve çalışma ekipmanları gibi detayların unutulmadığı otelde sigara içilmeyen oda ve engelli dostu oda seçeneği de mevcut. Tecrübeli şeflerin hazırladığı Türk ve dünya mutfağının seçme lezzetlerini tadabileceğiniz restoranı dışında iş dünyasının önemli simalarının buluştuğu da bir de barı bulunan tesisin şehrin en seçkin konaklama tesislerinin başında geldiğini söylemek yanlış olmaz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Genel olarak pek sorun yoktu  4.0

Derman C
Otel çok büyük. Odalar da büyük ve rahat ediliyor. Fakat burada da Arap turist yoğunluğu göze çarpıyor. Koridorlar geniş olduğu için, çocuklar mahalle arasındaymış gibi top oynuyor buda rahatsız edici bir durum. Çünkü haliyle ses olduğu için oturamıyoruz rahat rahat.
Derman C10/06/2016 12:27:32

5yıldızlı harika otel   5.0

Mahmut Y.
Şimdiye kadar en çok memnun kaldığım otellerden birisi sürmeli otel 5 yıldızlı harika bir yer. Yıldızlarına yakışır şekilde hizmetve temizlik hakim otelde. Personel son derece hizmetkar ve ilgili odalar geniş ve ferah her şey dahil sistemin dece gayet uygun fiyata bir otel.
Mahmut Y.21/03/2016 18:54:15