Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Tamara Otel Van  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Tamara Otel Van
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 142,00 ₺

Van'ın tarihi güzelliklerini yaşamak, Ak damar adasının hikayesini bilen dillerden duymak, oradaki el değmemiş güzellikleri hissetmek adına sizleri misafir edecek olan lüks ortamı, ihtiyaçlarınızın en incesine kadar düşünüşmüş donanımları ile Tamara Otel Van sizleri mekanına bekliyor. Şimdi Van'ın eşsiz tarihini, gölünün farklı ambiyansını hissetmek için davetlisiniz.

Van, tarihi ize yaşatacak kiliseleri, camii ve kaleleri ile Doğu Anadolu'nun en gözde şehirlerinden birisidir. Buradaki güzellikleri yaşayabilmeniz için sizi rahat ve konforlu bir ortama davet eden Tamara Otel Van, engelli odası, sauna, Türk Hamamı, uyandırma servisi, 24 saat açık resepsiyon hizmeti ve odalarındaki banyo, eşya dolabı, fön makinesi, havlu, TV, uydu yayını hizmeti sunmaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Şimdiden teşekkürler ilginize.  4.0

Salim G
Bu oteli gerçekten sevdim. Pek bir özelliği yoktu, ama hizmet çok sıcakkanlı ve yardımseverdi. Birde odalarında bazı değişiklikler yapılması gerekir. Bu konuda yönetim acil bir şeyler yapmalı. Hafif değişim daha güzel durduğu gibi gelen müşterilerinde rahat konaklamasını sağlar. Şimdiden teşekkürler ilginize.
Salim G13/06/2016 08:40:03

odalar güzel ama eşyaların değişim vakti gelmiş  3.0

Şefik H
Otel temizlik açısından gayet şık ve güzel.Hizmet ellerinden geldiğince yapılıyor.Fakat ocakbaşında yediğim etten memnun kalmadım.Daha dikkatli yaparsanız lezzetini kaçırmazsınız.odalar güzel ama eşyaların değişim vakti gelmiş.Yatakta yatarken gece sesler duyuyordum.
Şefik H21/03/2016 09:23:46