Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Taşlı Otel  Otel Puanı : 1 1 kişi yorum yapmış.

Taşlı Otel
%20 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 167,00 ₺

Geleneksel mimarinin en güzel örnekleri içerisinde yer alan iki yıldızlı Taşlı Otel alternatif turizmin aranan elemanları olan sauna ve fitness salonuna da sahip. Farklı görünümlü açık bir yüzme havuzu da bulunan tesis Düzce şehir merkezine ve merkezde ihtiyaç duyulacak her yere sadece dört kilometre mesafede yer almaktadır.
Tamamı rustik stilde döşenmiş odalarında klima, çalışma masası, uydu kanalı, mini bar ve televizyon bulunan Taşlı Otel banyolarda terlik ve gerekli olan banyo malzemelerini de unutmamış. Restoranında hem dünya mutfaklarının hem de yörenin en eşsiz lezzetlerini bulabileceğiniz otel konuklarına zengin meze çeşitleri ve kuzu etinden yapılan yemeklerle eşsiz bir ziyafet vaat ediyor. Alışveriş için otelden çıkmak istemeyen müşterilere tesis bünyesinde alışveriş alanlarının da bulunduğunu hatırlatalım. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Saray yavrusu  1.0

Canan Taşyürekli
Taşlı otel her şeyi düşünmüş demek çok yanlış. Otelin içi ve dışı birbirini tutmuyor. Dışarıdan bakıncasaray yavrusu, çevresi yine öyle. Havuz başına kadar her şey kusursuz ama otelden içeri girince zenginlikten fakirliğe hızlı bir geçiş sağlayacaksınız. Otel odalarında en azından biraz daha özenli davranılsaydı. Dışında kusur bulamadığım otelin içerisinde ne arayacağımı da bilememiştim. Yemeklerine gelecek olursak; çeşitli mezeleri masanızda fazlaca göreceksiniz emin olun. Yemeklerin yarısı kuzu etiyle yapılıyor. Kuzu eti yemeyenler ne yapsın ancak mezelerle doyuyorlar. Ben de dahil olmak üzere.
Canan Taşyürekli23/03/2016 15:06:43