Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Tatvan Park Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Tatvan Park Otel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 69,00 ₺

Nemrut Kral Gölü'ne yaklaşık olarak 13 KM uzaklıkta olan Tatvan Park Otel sahip olduğu hizmet anlayışı ile memnuniyet derecesinin her geçen gün artmasına olanak tanımaktadır. Konaklama hizmetini enlerde yaşatan Tatvan Park Otel otopark, sigara içilmeyen oda, internet ve oda servisine sahiptir.
Ek ücret karşılığında restaurant ve ek yatak hizmeti veren tesisimiz aynı zamanda birinci sınıf kaliteye sahip uyandırma servisi ile beklentilerin çok daha fazlasını karşılamaktadır. Müşteri bütçesine uygunluk gösterecek cazip fiyat aralığı ile tanınan Tatvan Park Otel'i sizler de mutlaka deneyin...

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Bayan arkadaşlar yolunuz düşerse buraya gelin.  4.0

Feride Y
Temizlik açısında bir bayan olarak gerçekten memnun kaldım. Ben titizim ama otel benden daha titiz doğrusu. Yemeklerini pek beğenmedim ama kahvaltısı güzeldi. En önemlisi güvenliydi çünkü bayanlar her yerde kalamıyor malesef burada sorunsuz kaldım. Bayan arkadaşlar yolunuz düşerse buraya gelin.
Feride Y20/06/2016 09:04:03

Gidilmesi Gereken Bir Otel  4.0

Eylül S.
Otelde çalışan görevliler vasat bir hizmet verse bile yörenin en iyi otellerinden birisi. Odaların geniş fakat biraz daha temiz olmasını yeğlerdim.Otel şehrin standartlarından daha yüksek.Bu hafta sonu tekrar gelebiliriz. Umarım personellerden daha sıcak ve güler yüzlü bir davranış bekliyoruz. Genel olarak kaliteli bir otel.
Eylül S.28/03/2016 20:31:42