Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Tenedos Tatil Odaları  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Tenedos Tatil Odaları
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Bağ evi konsepti ile hazırlanmış ve her birinin ayrı girişi olan 5 oda ile hizmet veren Tenedos Tatil Odaları bünyesindeki tüm bu konaklama birimlerinde banyo, buzdolabı ve klima standart olarak sunulurken ayrıca tesis bünyesinde ücretsiz olarak internete bağlanabilirsiniz. Ayrıca 2 tanesi 2 kişi kapasiteli 3 tanesi ise 3 kişi kapasiteli odalarındaki zevkli dekorasyon ve konfor garantili mobilyalar sayesinde kendinizi evinizde hissedeceğinizi garanti edebiliriz. 
İstanbul’dan adaya göç eden bir aile tarafından işletilen Tenedos Tatil Odaları adanın merkezinden 2 km, sahilden ise yalnızca 150 metre mesafede yer almaktadır. Adanın özellikle yaz aylarında aranılan meşhur esintisinin hakim olduğu bir bölgede bulunan tesiste kalarak hem bedeninizin hem de ruhunuzun dinlendiğini ve arındığını göreceksiniz. Sadece sabah kahvaltısı değil akşam yemeği servisinin de yapıldığı tesiste konaklama bedelinin de oldukça makul rakamlarda gezindiğini ekleyelim. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Çok paralar vermeyle iyi yerlerde kalınmayacağını burada öğrendik.  4.0

Mustafa D
Kaldığım en güzel otellerden birisiydi. Ailem ile 5 gün geçirdik ve hem dinlendik hem de eğlendik. Bir sonraki yıl tekrardan gelmeyi düşünüyoruz. Çok paralar vermeyle iyi yerlerde kalınmayacağını burada öğrendik.
Mustafa D23/05/2016 11:30:51

Fiyatına göre oldukça iyi.  3.0

Merve E.
Standart bir tatil için ailecek odeyebilecegimiz çok büyük meblaglar olmadigindan burası bizim için biçilmiş bir kaftan oldu. Tam anlamıyla huzurlu ve evimizin rahatliginda bir tatil geçirmiş olduk. Denize yakın olmasıyla çocuklar çok eğlendi.Kalabalık olmayışı bizim işimize geldi gerçektende çocuklar eğlenirken biz de kafa dinlemiş olduk. Yemekler ihtiyaca uygun, bahçe çok güzeldi. Ailecek gidebileceğiniz uygun fiyata karşılığını fazlasıyla göreceğiniz bununla birlikte güler yüzlü bir hizmetle karşılaşacağınızı söyleyebilirim. Bizim ailemiz için nokta atışı bir konaklama ve tatil oldu. En önemlisi evimize mutlu döndük.
Merve E.16/01/2016 21:41:01