Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Trabzon Star Pansiyon  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Trabzon Star Pansiyon
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 69,00 ₺

Otel konaklama tipinden hoşlanmayanlar için Trabzon merkezinde hizmet veren Trabzon Star Pansiyon, deniz kıyısındaki yeri ile hem deniz keyfini çıkartmanızı sağlıyor hem de konaklamada kalite standartlarının üzerinde hizmet sunuyor. Oda tiplerinde 1-2-3-4 ve süit oda hizmeti sunan Trabzon Star Pansiyon, evinizdeki rahatlıktan çok daha öteye götürecek sizi. 
Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu Trabzon Star Pansiyon, alışveriş merkezlerine de oldukça yakındır. Forum Trabzon Alışveriş Merkezine 8 dakikalık yürüme mesafesinde olan pansiyon, ulaşım açısından da rahat etmenizi sağlayacak. 2012 yılında kurulan 32 odalı toplam 80 yataklı kapasiteye sahip Trabzon Star Pansiyon, Havaalanına 15 dakika mesafededir. Ayrıca otogara ücretsiz servis hizmeti de sunan pansiyon ile beklediğinizden çok daha fazlasını elde edeceksiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Çalışma sistemlerini çok beğendim.  4.0

Hande P
İş için gelirseniz burası tam sizlik yer. Asla sorun yaşamadım ve 3 gece kaldım. Personelin ilgisi alakası her şeyden güzel burada. Temizlik konusunda ellerinden gelenin en güzelini yapıyorlar. Odalar her gün sabah 10 gibi temizleniyor. Çalışma sistemlerini çok beğendim. Ayrıca kahvaltı çok güzeldi.
Hande P22/06/2016 09:23:43

Yıldızlı otel değil daha fazla ne beklenir ki.  3.0

Mehmet Koray T
İş için çok ideal.Odalık fiyatları gayet normal.Şehir merkezinde fakat otopark sorunu var.Alışveriş merkezine oldukça yakın konuma sahip.Temizlik orta dereceli ve hizmet vasat.Ama gecelik pazarlamacılar yani bende dahil yeterli.Yatağımda yattım ve sabah ayrıldım.Yıldızlı otel değil daha fazla ne beklenir ki.
Mehmet Koray T24/03/2016 12:44:18