Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Turabdin Hotel  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Turabdin Hotel
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 97,00 ₺

Mardin’in Midyat Kenti ‘nin doğusunda bulunan Midyat Güzel ovada Süryani yapıtı olan bir mimaridir Turabdin Hotel. Taş işçiliğinin güzel örneklerini göreceğiniz otelimiz saray görünümündedir. Süryani işçiliğinin içinde kendinizi geçmişte bulacağınız bu müze şehir görünümlü sarayımızda gerçek bir tarih yaşayacaksınız. Ayrıca otelimize özel Süryani şarabı da el yapımıdır ve tadına doyulmaz bir lezzete sahiptir. 

Turabdin Hotel ayrıcalığında yaşayacaklarınız, ücretsiz internet, LCD TV, 24 saat oda servisi, mini bar saç kurutma makinesi, banyo ve çok daha fazlası. Yorgunluğunuzu huzur içinde atacağınız, antik şehrimizdeki gizemli sarayımızda konuk olmak için daha ne bekliyorsunuz. 20 oda ve 55 yatak kapasiteli odalardan hemen yer ayırtın ve tatili bizimle yaşayın.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Daha iyisi yok zaten.  5.0

Seval I
Bu bölgede bunun gibisi bu fiyatlara çok zor. İnanın parasını da geçtim artık bu kadar temiz ve güler yüzlü personeli olan yer yok. Hizmet konusunda harikalar. Mesela bir şey istiyorsunuz asla ikinci kez söyletmeden hemen geliyor. Bu kadar güzel bir yerde kalmak beni mutlu etti.
Seval I21/06/2016 09:30:02

Güneydoğunun en güzel oteli  5.0

Cemre Doğan
Tek kelimeyle harika bir otel kahvaltısıyla yemeğiyle ... Otel çok sakin huzurlu Personel Güler Yüzlü muhteşem hizmet .. Şiddetle tavsiye ediyorum
Cemre Doğan12/06/2015 10:26:16