Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Turban Akçay Tatil Köyü  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Turban Akçay Tatil Köyü
%20 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Edremit Körfezinde 180.000 km karelik bir alana kurulu olan Turban Akçay Tatil Köyü, yeşil ve mavinin buluştuğu yerde sizlere eşsiz bir tatil deneyimi sunmaya hazır.

Tatil köyümüz Ege Denizine 1100 metre uzunluğunda Mavi Bayrak ödüllü kum plajı ile kucak açmaktadır. Turban Akçay Tatil Köyü olarak siz ve aileniz için tatlı su havuzu, tuzlu su havuzu ve çocuk havuzu bulunmakta olup, sizlere eğlenceli bir tatil sunacağımızın garantisini veriyoruz. Çocuklarınızın gün boyunca ücretsiz olarak yararlanacağı su kaydırağı, oyun alanı ve masa tenisi mevcuttur.

Tatil köyümüzde üç tip oda bulunmakla beraber, tüm odalarımızda klima, TV, telefon ve banyo bulunmaktadır. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerimiz açık büfe olup, tatil köyümüz bünyesinde açık ve kapalı olmak üzere iki adet restaurant bulunmaktadır. Tatilinizi, ailenizin her bireyine hitap eden tatil köyümüzde geçirerek en isabetli kararı vereceğinizden emin olabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Yok böyle rezalet.  1.0

Pelin F
Sonuçta paramızla hizmet alıyoruz bu kadar kötü olmamalı. Saygısızca hareket eden personeller kol geziyor otelde. Odaları bir zahmet azda olsa temizleyin olmaz mı arkadaşım. Sizin yüzünüzden tatilimiz berbat oldu. Bir daha gelmem zaten. Geleni de çevireceğim. Yok böyle rezalet.
Pelin F26/05/2016 12:25:46

Hayatımın en berbat tatili  1.0

Slcn Cglr
4 Sene öncesine kadar 6yıl gittiğim aile için birebir olan turbana bu gidişim tamamen bir hayal kırıklığıydı.Keşke bu halini görmesem aklımda öyle kalsaydı.İnanılmaz seviyesiz personeli,iğrenç odalarının temizlenememesi,bir o kadar berbat yemekleri birde hepsini geçtim köpeği müşterinin önünde dövebilen bir güvenlik görevlisi.Tam bir rezaletti kesinlikle heryere de yazacağım geçirdiğim en berbat tatildi.Resepsiyonundan tutun temizliğine yemeğine havuzuna kadar rezaletti.
Slcn Cglr19/08/2015 06:35:36