Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Uğurlu Konakları  Otel Puanı : 4 3 kişi yorum yapmış.

Uğurlu Konakları
%80 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 180,00 ₺

Kastamonu merkezinde konaklama ihtiyacı duyduğunuzda, aile sıcaklığında, evinizin tadında hizmetleriyle konuklarını misafir eden Uğurlu Konakları’ndan yararlanarak istirahat edebilirsiniz. Her katında dinlenme salonları, odalarında TV, kablosuz internet hizmeti, banyo ve tuvalet sunan Uğurlu Konakları ile beklediğinizden çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Kahvaltılarınızı Kastamonu yöresine has lezzetleriyle damağınızla buluşturan konak hizmetlerinden, ayrıca öğlen ve akşam yemeklerini de tadabilirsiniz.

Dinlenme adına beklediğinizin en iyisini sizlere sunmanın ayrıcalıklarını yakalayabileceğiniz konak ile daha fazlasına sahip olabilirsiniz.
Beklediğinizden daha misafirperver, beklediğinizden daha güler yüzlü hizmet ve konfor adına en iyisini siz değerli misafirlerine sunan Kastamonu Uğurlu Konakları ile dinlenmenin tadına varacaksınız.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Muhteşemdi.  4.0

Seval T
Gelen konuklara gerçekten çok iyi davranan personel var. Ayrıca genel alanlar dahil olmak üzere odalar falan çok temiz. 2 gece konakladım ayrıldım ama yapılan hizmetten dolayı çok teşekkür ederim.
Seval T21/06/2016 07:46:50

çok mutlu 5 gün geçirim.  4.0

Seden J
Daha önce kaldığım birçok konak oldu ama burası çok farklı bir atmosfere sahipti. Odaların ve genel alanların temizliği gözlere hitap edecek kadar güzel yapılmıştı. Ayrıca odalarda donanım olarak eksik olmayan hatta fazlası olan bir yer burası. Ben evimden sonra rahat edebileceğim yer beğenmezken burası tesadüfen çıktı ve gerçekten çok mutlu 5 gün geçirim.
Seden J20/06/2016 12:46:14

otel değişimi iyi geldi.  4.0

Sebahattin D.
Oğlumuzun yemin törenine katılmak için gittiğimizde hafta sonunu da beraber geçirmek adına birkaç gün fazladan kaldık. Başka bir otelde yer ayırtmıştık fakat memnun kalmayarak bir gece kalıp ayrıldık. Tavsiyeler doğrultusunda Uğurlu Konakları’nda kalmaya devam ettik. Daha önceki otele oranla çok çok iyiydi. Bu kötü tecrübeden sonra bize konak değil de saray gibi geldi desem yeridir. En azından temizdi ve yemekleri yenebiliyordu. Şaka bir tarafa oldukça memnun kaldık. Hem konaktan hem de çalışanlarından. Bu özenin devamını diliyorum. Saygılarımla…
Sebahattin D.25/03/2016 14:05:13