Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Uluhan House City  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Uluhan House City
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 219,00 ₺

Uluhan House City Bursa’nın merkezinde yer almaktadır. Odalar son derece modern ve sade bir şekilde döşenmiştir. Kapalı Çarşı ve İpekçiler Çarşı’sına yürüme mesafesi kadar uzaktır. Uluhan House City bünyesinde ücretsiz Wi-fi erişimi sunmaktadır. Odalarında split klima ve TV mevcuttur.  Bulaşık makinesi, ocak ve mikrodalga fırın gibi aletlerle donanmış tam donanımlı bir mutfağa sahiptir. Duşlu özel banyolarda saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri bulunmaktadır. Kendi evinizde gibi yemeklerinizi dilediğiniz gibi, istediğiniz saatte pişirebilirsiniz. Deneyimli ve güvenilir personel kadrosu sizlere tatiliniz boyunca kaliteli bir hizmet sunmaktadırlar.
Uluhan House City otobüs terminaline ise 9 km uzaklıktadır. Otele ait özel bir otoparkta mevcuttur

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Temizlik konusunda gayet başarılı buldum ayrıca.  4.0

Hasan Nermin
Ev rahatlığında konaklama oldu bizim için. Eşimle 3 gece kaldık ve sorun yaşamadık. En güzeli geceleri tek ses yoktu çok rahattık bu konuda. Birde yetkili arkadaşlar çok ilgili ve saat başı gelip ihtiyacımız olup olmadığını soruyordu. Temizlik konusunda gayet başarılı buldum ayrıca.
Hasan Nermin 10/06/2016 09:51:35

Harika iş çıkarmışlar  4.0

Müzeyyen Albay
Harika iş çıkarmışlar. Kaldığım odada bir tek iş dahi yapmadım. Mutfağımda bulaşık makinesi bile vardı. Dilediğim gibi çocuklarıma pasta yapabildim çünkü mikrodalga fırını da vardı. Çalışanları gerçekten çok deneyimli insanlar. Kapalı çarşıya da çok yakın.
Müzeyyen Albay20/03/2016 12:41:33