Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ünver Hotel  Otel Puanı : 1 1 kişi yorum yapmış.

Ünver Hotel
%20 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Adana ziyaretçilerinin mutlaka görmesi gereken Tahtalı Camisi, Bebekli Kilise, Etnografya Müzesi ve Hacı Ömer Sabancı Kültür Merkezine sadece yürüme mesafesinde yer alan Ünver Otel şehrin havalimanından yaklaşık 4 km uzaklıktadır. Otelin sadece ortak alanlarından değil tüm odalarından ücretsiz wi-fi bağlantısının yapıldığını söyleyebiliriz. Klima ve televizyonun standart olarak sunulduğu odalara isteyen misafirler çay ve kahve yapma imkanı veren elektrikli su ısıtıcısı da isteyebilirler. 
Ünver Otel misafirlerine açık büfe keyfi ile birlikte odada kahvaltı etme imkanı da sunuyor. Ayrıca şehrin farklı lezzetlerini tatmak isteyenler civardaki birçok restoran ve cafeye kısa bir yürüyüşten sonra ulaşabilirler. Ücretsiz özel otoparkı bulunan otelin 24 saat hizmet veren bir de ön bürosunun da olduğunu hatırlatalım. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Ayıp denen bir şey var.  1.0

Erkan F
Oda kapısını kilitlemenizin anlamı yok, arkasına koltuk dayayın. Bir görevli sabahın köründe, kapıyı çalmadan kilitli bile olsa açıp içeri dalabiliyor. Bu konuda çok rahatsız oldum ve uyardım. Bu terbiyesizliktir resmen tamam temizlik yap ama oda boşken yap. Ayıp denen bir şey var.
Erkan F10/06/2016 12:31:11