Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Venosa Beach Resort Didim  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Venosa Beach Resort Didim
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 112,00 ₺

Hayal ettiğiniz gibi bir tatil, sevdiklerinizle bir arada geçireceğiniz zamanlar ve daha fazlasını yakalamak için siz değerli misafirlerine Didim merkezinde plaj üzerinde kurulu olan Venosa Beach Resort Didim ayrıcalıklarını tercih etmenizi öneriyoruz. Sakin, huzurlu ve yaz eğlenceleri adına aradığınız tüm detayları en iyi şekilde yakalayabileceğiniz bu mekanda, tüm olanaklar müşterilerinin memnun kalması adına en iyi şekilde sunulmaktadır. Keyifle geçireceğiniz zamanlarınızda, keyfinize ortak olacak otelin özelliklerini incelediğinizde, gerçek anlamda kaliteli bir tatile ulaşmanın tek tercihinin Venosa Beach Resort Didim’den geçtiğini göreceksiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

tatil cenneti burası.  5.0

Semra Ö.
Hayatımda aldığım en güzel hediye geçen yıl evlilik yıldönümümüzde eşimin bana sürpriz olarak tasarladığı tatil planıydı. Venosa Beach Resort’ta eşim ve 4 yaşındaki kızımla rüya gibi bir tatil geçirdim. Gerçekten bu güne kadar gittiğim en güzel oteldi. Dış görünümünün etkileyiciliği asla bir maske değil. Aynı etkileyicilik otelin her yerinde sizi bekliyor. Yemekleri, havuzları, denizi, personelin kalitesi, odaların konforu ve şıklığı, animasyonları, şovları… Kısaca her şeyi ile bir tatil cenneti. Her yıl gitmemiz mümkün olur mu bilemiyorum. Çünkü eşim ödeme konusunda ser verip sır vermiyor. Ama mutlaka tekrar gitmek isterim.
Semra Ö.26/02/2016 20:47:29

içtenlikle tavsiye edebilirim.  4.0

Mehmet Nebi G.
27 Temmuz- 5 ağustos tarihleri arasında ailece oldukça güzel bir tatil geçirdik. Profesyonel hizmet anlayışına sahip çalışanları ile gerçekten kaliteli bir yer. Odaları tanıtım resimleri ile uyumlu, yemekleri çok güzel. Otelin geneli oldukça temiz. Özellikle havuzunun büyüklüğü çok iyi ki çocuklu aileler ya da yüzmeye yeni başlayanlar için denizi çok güvenli değil. Bu yüzden havuzu tercih edeceklerdir. Olumsuz olan tek yanı animasyon ekibi biraz zayıf ve sönük. Onun dışında otelle ilgili hiçbir sıkıntı ve problem yaşamadık. Bir de ilk defa gidecekler için bir uyarı olarak belirtmek isterim ki denizi oldukça taşlık ve dibi yosunlu. Genel olarak sığ olmasına rağmen yer yer ani derinlikleri mevcut.
Mehmet Nebi G.26/02/2016 14:24:42