Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Villa Familia  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Villa Familia
%30 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 279,00 ₺

Villa Familia, Orhangazi’nin sakin ve sessiz bir bölgesinde bulunmaktadır.  Kocaman bir bahçe içerisinde yemyeşil ağaçların arasında saklı bir cennet misali sizlere huzur dağıtmaktadır.  Otelin tenis kortu ve sauna salonu bulunmaktadır.  Villa Familia, t Odalarında; Tv, eşya dolabı, split klima, telefon, ücretsiz Wi-fi erişimi, banyo ve ücretsiz banyo malzemeleri bulunmaktadır. Şık ve sade bir biçimde dekore edilmiş odaları girdiğiniz andan itibaren sizlere huzur verecektir. Sabahları güne zengin bir Türk kahvaltısı ile başlayabilirsiniz. Tamamen organik besinler ile hazırlanmaktadırlar. Öğle ve akşam yemeklerinizi otelin restoranında yiyebilirsiniz. Türk ve Dünya mutfağının en seçkin lezzetlerini sizlere sunmaktadırlar.
Villa Familia Havaalanına 160 km uzaklıkta yer almaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Hayatımın kazığı oldu...  1.0

Erhan U
Saray sandınız herhalde burayı. Maşallah fiyata bak. Acaba merak ediyorum geldik kaldık ama zaten yediğimiz kazığı hiç saymıyorum ama bu paraları hak edecek neyiniz var bir söyleyinsene. Bence hiç bir artınız yok. Biraz düşürün bari benden sonra gelenler kazık yemesin.
Erhan U21/06/2016 10:39:07

Fiyat abartılı  2.0

Ertuğ H
Uzun süreli değilde kısa olmak şartıyla kafa dinlenebilir.En büyük sorun bence fiyat.Çok yüksek rakamlar bence değmez bu kadar fiyata burada kalmak.Daha güzel yerler var ve fiyatları oldukça düşün buraya göre.Düzenleme yapın bu konuda abartmışsınız.
Ertuğ H24/03/2016 08:56:05