Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Vira Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Vira Otel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 80,00 ₺

Sinop Karakum’da ailenizle birlikte berrak denizin keyfini yaşamak, tatilinizde doğayla iç içe kalmak için sizlere eşsiz fırsat sunan Vira Otel hizmetlerinden yararlanarak beklediğinizden çok daha fazlasını elde edebilirsiniz. Doğa ve deniz aktivitlerini yaşayabileceğiniz otelin 4 yıldızlı kaliteli hizmetlerinden yararlanarak en iyi şekilde tatilinizi değerlendirebilir, senenin bütün yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. Beklediğinizin çok daha üstünde kaliteli hizmetlere sahiplik eden Vira Otel ile daha mükemmeline ulaşmanın keyfini siz değerli konuklarımıza sunuyoruz.


Sabah kahvaltısında mükemmel lezzetleri tadabileceğiniz Vira Otel’de öğlen yemeklerinizde ise Güverte Restoran, Pruva Restoran, Rota Bar ve İskele Bar farkıyla Karadeniz yöresinin lezzetli yemeklerinin tadına bakabilirsiniz. Daha güzelini ve daha iyisini yaşamak isteyen tüm misafirlerimizi Otelimize davet ediyoruz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Tertemiz bir oteliniz var.  4.0

Gizem G
Ben buranın sabah kahvaltısına bittim arkadaş. Bu kadar çeşit nereden geldi aklınıza vallahi harikasınız sizler ya. Tamam bazı ana şeyler tamam da detaylı kahvaltı ilk defa gördüm. Ayrıca odama kadar getirmeniz de ayrı bir incelikti gerçekten. Teşekkür ederim. Tertemiz bir oteliniz var.
Gizem G21/06/2016 07:59:29

şimdi sıra kışta:)  4.0

Sinem Y.
Vira Otel’e eşimle ilk olarak 2014 yılı Temmuz sonunda gitmiştik. Deniz kenarı bir tesis olmasına rağmen denizin doğal yapısından dolayı maalesef ki girememiştik. Ama odaları ve otel içindeki diğer alanları da oldukça keyifli olduğundan bunu es geçebildik. Özellikle otelin manzarası bizi çok etkiledi. Bu yıl yani 2015’te Eylül sonunda tekrar gittik. Sadece 3 gün kaldık. Kısa kaldık çünkü benim en sevdiğim görüntü olan yağmurla denizin buluşmasını burada görmek istedik. Otel konfor ve kalite olarak bizi tatmin ettiği için tekrar gelmekte tereddüt etmedik. Yalnız buradan ricam; lütfen kahvaltılara biraz daha özen göstersinler.
Sinem Y.26/03/2016 23:14:13