Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Wellborn Luxury Hotel  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Wellborn Luxury Hotel
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 150,00 ₺

Wellborn Luxury Hotel, İzmit'te 5 yıldızlı konaklama lüksünü sunuyor. Çeşitli oda konseptleriyle hizmet veren Wellborn Luxury Hotel, kişiye özel hizmet ilkesiyle misafilerin tüm ihtiyaçlarına modern bir dille cevap veriyor. Bünyesindeki 2 adet restoran, 1 pastane, 2 adet barı ile kaliteli ve hijyenik hazırlanmış yeme-içme seçeneklerini sunuyor. Çeşitli büyüklüklerdeki toplanma salonlarında düğün, etkinlik, davet organizasyonları yapılabiliyor. Bünyesindeki sağlıklı yaşam merkezinde biri unisex olmak üzere 3 adet Türk hamamı, sauna, fitness center, spa&masaj odaları, jakuzi bulunuyor. Wellborn Luxury, kaliteli hizmet ve memnuniyet odaklı misyonuyla misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Yönetim çok cömert..  5.0

Ayla M
Ağustos ayında 3 gün ailemle kaldım. Aile odasını tercih ettik ve gerçekten ferah bir odaydı. Odanın temizliği konusunda çok güzel buldum burayı. Ayrıca lavabolar ve banyo özellikle muhteşemdi. Hem temizdi hemde malzemeler konusunda otel cimri davranmayıp gerekenden fazla malzeme koymuş.
Ayla M23/06/2016 11:21:49

Güzel,harika ve hatta mükemmel ötesi  5.0

Fırat V
İzmit'in en güzel otellerinden, çok merkezi, her yere yakın. Ben çok beğendim.Her şey mükemmel ötesi.Spa ve jakuzi odaları inanılmaz.Masaj işine bakan arkadaşlar gerçekten işin ehli insanlar.Yer olarak zaten diyecek bir şey yok.5 yıldız az bile buraya.Hem de bu rakamlara bu hizmet valla az.Ya bu güne kaldığım en güzel yerlerden birisi burası.İnanılmaz konfor ve manzara var.Sessiz sakin rahatsız edici gram bir şey yok.Siz var ya bu işi artık tam anlamıyla çözmüş insanlarsınız.
Fırat V25/03/2016 12:02:14