Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Yalçın Resort  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Yalçın Resort
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 125,00 ₺

Ordu Fatsa’da tatil yapmak, iş toplantılarına katılmak ya da herhangi bir nedenden dolayı gitmek zorunda kaldığınız durumlarda sizleri en iyi şekilde ağırlayacak bir mekân elbette ilk arayacağınız detaylardan olacaktır. Biz de bu anlamda beklediğinizden daha fazlasını alabileceğiniz Yalıçın Resort hizmetlerini değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz. Gerçek anlamda konuk severliği ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Yalçın Resort ile günlerinizin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. 156 standart oda, 6 suit, 1 kral dairesi olmak üzere 305 odası ile hizmetinizde olan otelin restoranından ve konferans salonu hizmetlerinden de yararlanarak her anlamda değerlendirme imkânına sahip olabilirsiniz.


100 kişilik Agora restoranı, pastane, özel otantik Hekimoğlu köşesi ve barı ile Karadeniz yöresine ait lezzetleri tatmanıza da olanak sağlayan Yalçın Resort, 30 ve 60 kişilik vip konferans salonuyla da sizlere hizmet veriyor. Ulaşım açısından da sıkıntı yaşamayacağınız otel, Samsun havalimanına 70 km., Samsun merkeze 90 km, Ordu'ya 50 km, şehir merkezi ve denize 1 km. uzaklıkta Elekçi ırmağı kenarında siz değerli konuklarına unutulmaz bir Karadeniz tatili yapmanıza yardımcı olmaya devam ediyor.

 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

4 gün kaldık ve günlük olarak temizlendi odamız  4.0

Mehmet J
Temizlik konusunda diyecek hiç bir şey yok. Artı ilk girdiğimiz anda o kadar mükemmel bir karşılama oldu ki anlatamam. Odamız hemen verildi ve yukarı çıktı işte bu dedirtecek kadar özenli döşenmişti ve çok temizdi. Her şeyden ikişer tane vardı. 4 gün kaldık ve günlük olarak temizlendi odamız. Tavsiye ederiz.
Mehmet J22/06/2016 09:55:08

Tavsiye ederiz aileniz ile rahatça güven içinde kalabilirsiniz.  4.0

Nuray T
Karadeniz turuna katıldığımızda eşimle 2 gece kaldık.Otel yeşillik içinde temiz havaya sahip.Manzara olarak çok hoş görüntüsü var.Biraz eski ama özelliğini hiç kaybetmemiş içi sıcak geliyor insanlara.Yemekleri çok güzeldi beğendik.Sessiz ve sakin bir atmosferde güzelce dinlendik.Tavsiye ederiz aileniz ile rahatça güven içinde kalabilirsiniz.
Nuray T24/03/2016 14:20:46