Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Yalıhan Arı Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Yalıhan Arı Otel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 151,00 ₺

Karadeniz’in göz bebeği konumunda olan Ordu Ünye’de güzel bir tatil keyfi yaşamak istemez misiniz? Yalı Kahvesi mevkiinde sizleri ağırlayan Yalıhan Arı Otel ile eşsiz güzellikleri yerinde keşfetme imkanına ulaşacaksınız.

Mükemmel tasarımı, modern hizmetleri ve daha fazlasıyla sizlere hizmetin kalitelisini sunan Yalıhan Arı Otel, rahatlık ve konforunuza dair aradığınızdan çok daha fazlasını sizlere sunuyor.
Beklediğinizden çok daha kaliteli hizmetleri bulabileceğiniz Yalıhan Arı Otel ile eşsiz bir Ordu Ünye tatili yapabileceğinizden emin olabilirsiniz. Amacı, müşteri memnuniyeti olan otelden memnun kalacaksınız.

 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Seneye görüşmek üzere yine.  5.0

Güllü İ
Hem konum olarak hemde odaların olsun otelin geneli olsun muhteşem tercihlerle hazırlanarak hizmete sunulmuş bir yer burası. Temizlik konusunda en az benim kadar titiz davranmaları benim çok hoşuma gitti. Sizleri her konuda tebrik eder ve başarılarınızın devamını dilerim. Seneye görüşmek üzere.
Güllü İ22/06/2016 09:49:55

Yatağından tutun diğer eşyalara kadar özenle seçilmişti.  4.0

Gülcan E
Güzel bir tatil istiyorsanız tam adresi burası.Bir grup tur şirketinin Karadeniz turuna katıldık ve geldik.Otelimiz hem iç hem dış olarak çok güzel ve bakımlıydı.Denize olan manzarası gittiğim bir çok otelden daha iyi ve ferahtı.5 gece 6 gün konakladık ve her şeyden çok memnun kaldık.Odalar temiz ve geniş özellikle otel suları çok temizdi.Yatağından tutun diğer eşyalara kadar özenle seçilmişti.
Gülcan E24/03/2016 13:55:29