Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Yavuzlar Hotel Sinop  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Yavuzlar Hotel Sinop
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 90,00 ₺

Sinop Ayancık’a yolunuz düştüğünde ya da tatil yapmak istediğinizde konaklama sorununu dert etmeden Yavuzlar Hotel Sinop hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Odalarında; banyo, televizyon, kablosuz internet hizmetleri bulunduran otel, Karadeniz’e birkaç adım uzaklıkta yer alıyor. Yaz aylarında deniz ve kumsalın keyfine varmak isteyenlere mükemmel hizmetler sunan Yavuzlar Hotel Sinop ile beklediğinizden çok daha fazlasını elde edebilirsiniz. Modern tasarımları, konforlu yataklarıyla siz değerli misafirlerinize yılın 12 ayı ayrıcalıklı tatil keyfi sunan otelde, kahvaltı lezzetini tadabilir, öğlen ve akşam yemeklerinde Falaka Bar&Cafe hizmetlerinden yararlanarak yöreye has yemekleri yiyebilirsiniz.


Yavuzlar Hotel Sinop bünyesindeki ücretsiz otopark hizmetinden yararlanabilirsiniz. Sinop merkeze sadece 1 km. mesafede yer alan otel, Sinop Havaalanına 60 km. mesafede bulunuyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Biraz dikkat ederseniz bölgede teksiniz.  4.0

Ahmet Y
Her şey güzelde şu internet sorununu bir giderin lütfen. Tam lazım olduğu anda sürekli kesilip durdu bu canımı çok sıktı ve deli oldum. Odalar güzel ama sadelik ön planda tutulsa daha iyi olur sanki. Ayakaltında gereksiz malzemeler var. Biraz dikkat ederseniz bölgede teksiniz.
Ahmet Y21/06/2016 08:00:32

temiz bir konaklama oteli bence.  3.0

Utku H.
Güzergâhınız üzerinde ise bir gece mola verip dinlenebileceğiniz temiz bir otel. Fakat özellikle gidip uzun uzun kalınacak konfora sahip olduğunu düşünmüyorum. Yılda iki kez bayiliklerimizi ziyaret amacı ile çıktığım Taşra seyahatlerimde bir gece kalıp dinlendiğim yerlerden biri. Tatil için değerlendirmek tabi ki kişilerin tercihine bağlı. Ama ben kendi adıma tercih etmem. Kötü bir otel değil, ailece de kalabilirsiniz. Sadece tatil için yeterli donanıma sahip olduğunu düşünmüyorum. Yer olarak oldukça merkezi. Ayrıca otoparkı da var. Yani park yeri sorunu yaşamıyorsunuz.
Utku H.26/03/2016 23:33:58