Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Yazıcı Apart  Otel Puanı : 3 3 kişi yorum yapmış.

Yazıcı Apart
%74 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 69,00 ₺

Ailenizle birlikte zaman geçirirken, Karadeniz yöresel lezzetlerini kendi elinizle pişirme imkanına sahip olmak için Ayder yaylasının en kaliteli apart hizmetlerini konuklarına sunan Yazıcı Apart ile yaşayabilirsiniz. Doğal güzellikler içinde, kuş cıvıltıları arasında yılın yorgunluğunu üzerinizden atmak için oldukça kapsamlı hizmetler sunan Yazıcı Apart, Rize’ye 88 km, Trabzon hava alanına 163 km. uzaklıkta siz değerli konuklarına bulunmaz hizmetler sunuyor.

Dilediğiniz zaman ailenizle birlikte zaman geçirmek için tercih edebileceğiniz Yazıcı Apart, mutfak gereçleri, ücretsiz internet hizmeti ile sizlere konaklama imkanı sunuyor. 2 oda bir salona sahip dairelerinde beklediğinizden daha güzel bir tatil yapabileceğiniz Yazıcı Apart hizmetlerinden memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

İdeal  2.0

İlke O
Okuldan kızlarla beraber final sınavlarından sonra biraz kafa dağıtmak için tercih ettiğimiz yerlerden biri burası. Yeşillikler içerisinde rüya gibi bir tatil geçirdik. Hafta sonu tatilinde burada kalmıştık, biraz daha fazla zamanımız olsaydı daha fazla kalmak isterdik. Kızlar da bende bu tesisten çok memnun kaldık, iyi ki gelmişiz. Buradan bu kadar memnun bir şekilde ayrılacağım aklıma bile gelmezdi. Odalar standart . çok güzel diyemem ama yine de ideal düzeyde.
İlke O26/06/2016 13:11:41

Çok sıcak ortama düştüm açıkçası.  5.0

Melek Y
Çocuklu ailelerin hiç tereddüt etmeden konaklayacağı bir yer.Yemek konusunda da inanın çocuğunuza ayrıcalık yapılıyor. Kesinlikle Ayder gördüğüm ve kaldığım en güzel konumlardan birisi oldu. Çok sıcak ortama düştüm açıkçası.
Melek Y23/06/2016 09:45:30

İlginizi çekebilir  4.0

Gülenay Kırış
Mutfak dışında her yer yerden tavana kadar ahşap kaplama. Mutfakları salonlarına göre oldukça ferah ve huzurlu. Kapınızı açtığınız an yemyeşil bir doğa ile karşılaşıyorsunuz. Özel yapıları eve çevirdikleri için ilginizi çekebilir.
Gülenay Kırış24/03/2016 19:31:08