Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Yeni Hotel Milano  Otel Puanı : 2 3 kişi yorum yapmış.

Yeni Hotel Milano
%40 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 85,00 ₺

Rize’ye yolunuz düştüğünde, iş seyahatinizin Rize’de olması durumunda ya da şehrin güzelliğini keşfetmek istediğinizde konaklama hizmetleri sunan Yeni Hotel Milano ayrıcalıklarından faydalanarak beklediğinizden daha rahat edebilirsiniz. Rize kalesi ve Rize müzesine sadece 1-2 km. uzaklıkta yer alan Yeni Hotel Milano oda hizmetlerinde, saç kurutma makinesi, TV, kablosuz internet, banyo-WC hizmetlerinin yanı sıra Rize manzaralı pencereleriyle beklediğinizden daha güzel zaman geçirmenizi sağlıyor. Her sabah açık büfe kahvaltı hizmetleri sunan Yeni Hotel Milano’da ayrıca yakın mesafede bulunan restoranlarda, öğlen ve akşam yemeklerini yiyebilirsiniz. Karadeniz’in güzel illerinden olan Rize gezilerinizde tercih edebileceğiniz Yeni Hotel Milano hizmetlerinden memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Personeller mükemmel  4.0

Gizem K
Eşim ile beraber yıl dönümümüzde bu tesiste konaklamıştık. Severek kaldığımız yerlerden biri oldu burası. Temizlik konusuna dikkat ediliyor, ayrıca oldukça güvenilir bir tesis. Eşim de bende bu tesisten çok memnun kaldık, artık burada ki ilk adresimiz bu tesis olacak. Personellerin hepsi ailemden biriymiş gibi oldu, sağ olsunlar her konuda yardımcı oldular. Yaz sezonunun sonlarına doğru tekrardan kalmaya gelebiliriz.
Gizem K26/06/2016 11:53:28

Rezil oldum paramla.  1.0

Ahmet R
Bir kere ses konusunda en nefret ettiğim şeyi burada yaşadım. Zaten girdiğimde söyledim ses olursa olmaz diye ama personel hayır efendim her konuda rahatız dedi verdi odayı. Fakat gece sanki yoldan giden arabalar dahi odamın içinden gidiyordu. Hiç uyuyamadım zaten sabahta ayrıldım. Fakat yalana ne gerek var onu anlamadım. Rezil oldum paramla.
Ahmet R23/06/2016 09:16:43

Ağrılı uykular  1.0

Zehra Döger
Şehrin bütün gürültüsünü odada dinliyor, uyumaya çalıştığınız her an uykunuzdan oluyorsunuz. Ağrılı bir uyku geçiriyorsunuz çünkü yataklar çok rahatsız.Rize ne kadar güzel bir şehirse otel de o kadar kötü fikrimce.
Zehra Döger24/03/2016 18:49:37