Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Yeşil Ada Big Fish Pansiyon  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Yeşil Ada Big Fish Pansiyon
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 141,00 ₺

Birinci sınıf kaliteye ev sahipliği yapan hizmet planlaması ile ön plana çıkan Yeşil Ada Big Fish Pansiyon Eğirdir Gölü’nün kıyısında yer almaktadır. 24 saat boyunca açık balık restoranı aracılığı ile beklediğinizden çok daha fazlasını siz değerli müşterilerine sunan Yeşil Ada Big Fish Pansiyon aynı zamanda nefes kesen dağ manzaraları aracılığı ile doğanın tüm güzelliklerini siz değerli müşterileri ile paylaşmaktadır.
Yeşil Ada Big Sifh Pansiyon’da akşam yemekleri alakart menüler aracılığı ile sunulmaktadır. Taze deniz ürünleri ile tanınan Yeşil Ada Big Fish Pansiyon restoranı aynı zamanda bölgesel spesiyallerin de ön plana çıkmasına olanak tanımaktadır. Sizler de Yeşil Ada Big Fish Pansiyon aracılığı ile hayalinizdeki tatili gerçeğe dönüştürebilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Hizmeti geliştirlerse daha iyi olur  3.0

Tuğba Nevra
Pansiyon aslında çok güzel. Adına yakışır bir hizmet anlayışları var ancak yemek menülerini özellikle zenginleştirirseler daha iyi iş çıkaracaklarını düşünüyorum. Herkes deniz ürünü sevmeyebilir babamı balıkla doyurmak zor olmuştu.Neyse ki bu açığı annem ile özel spesiyaller ile kapatmaya çalışmıştık. Yoğunluktan ötürü kaldığımız odada annemler ile aynı odadauyumak zorunda kalmıştım gerçekten sıcak bir ortam oluşturmuş olsa da zaman zaman kendimi fazlalık gibi hissediyordum. Bunları iyileştirirseler Yeşil Ada Big Fish Pansiyon çok daha fazla tutulabilir.
Tuğba Nevra17/03/2016 14:40:53