Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Yıldızoğlu Hotel  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Yıldızoğlu Hotel
%20 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 111,00 ₺

Karadeniz’de en güzel illerden biri de Samsun’dur. Tarihi dokunuşlarıyla nam salan illerimizden biri olması, şehrin turizm açısından da önemli olduğunu söylemek gerekiyor. Böyle bir gezi yapma planı içerisinde iseniz tabi ki konaklama mekânı olarak da önceden bir yerleri beğenmeniz gerekiyor. Bu anlamda uzun zamandan bu yana hizmet veren Yıldızoğlu Hotel tam aradığınız gibi konaklama hizmeti sunuyor. Odalarında beklediğinizden daha iyi konfor sunan otel odalarında banyo, tuvalet, televizyon ve internet hizmeti de sunulmaktadır.  Otel hizmetleri arasında restoranın da mevcut olması Türk mutfağının lezzetlerini tatmanızda en iyi imkânları sunmaktadır.


Yıldızoğlu Hotel, 24 saat resepsiyon hizmeti sunmakla birlikte sürekli servis hizmeti de sunmaktadır. Konforuna düşkün olanlar için oldukça ideal olan otel, Samsun tren garına sadece 700 metre mesafede yer alıyor.

 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Bence hemen kapatın işi bilen adamlara bırakın.  1.0

Pelin T
Sizlere bir şey demek istiyorum. Otel işi yapıyorsunuz ama temizlik yok, düzen yok, personel ilgisiz, kahvaltı bozuk ve daha neler var ama yazmaya gerek yok. Arkadaşım bu saydıklarımdan bir tanesi dahi yok sizler neden buradanız ? Bence hemen kapatın işi bilen adamlara bırakın.
Pelin T22/06/2016 08:36:18

Bırakın bu işleri boşuna kalabalık yapıyorsunuz.  1.0

Burcu Asu
Normal hizmetiniz var ama istediğiniz fiyat 4 yıldızlı otel fiyatı.Sizce de saçma olmamış mı otel yetkilisi arkadaşlar.Bence otel zaten vasat durumda temizlik açısından.Benim geldiğim dönemde kaldığım odada ki yatak dahi kırıktı.Bu hizmete 110 tl gibi bir para çok çok fazla.Diğer otellerden ne artınız var anlamadım.Bırakın bu işleri boşuna kalabalık yapıyorsunuz.
Burcu Asu 24/03/2016 11:10:35