Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Yılmaz Hotel Yozgat  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Yılmaz Hotel Yozgat
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 97,00 ₺

Otobüs terminaline 900 metre uzaklıkta bulunan Yılmaz Hotel, Yozgat şehir merkezinde konuşlanmıştır. Modern dizaynıyla göz dolduran Yılmaz Hotel’de kahvaltılar açık büfe şeklinde sunulmaktadır. 7 gün 24 saat emrinize amade resepsiyon hizmeti ve oda servisi açık bulunan Yılmaz Hotel siz ve aileniz için en iyi hizmeti vermektedir. Turistik mekanlara olan yakınlığıyla tatilinizi rahat geçirmenizi sağlayacak olan Yılmaz Hotel’de araçla gelen müşterileri için ücretsiz otopark hizmeti sunulmaktadır. Otel de güvenlik kasaları bulunmakta, güvenliğiniz için her şey düşünülmektedir.

Tarihi Saat Kulesine yalnızca 200 metre uzaklıkta bulanan Yılmaz Hotel, Yozgat seyahatlerinizde vazgeçilmeziniz olacaktır. Hitit imparatorluğunun başkenti Hattuşaş’a 38 km uzaklıkta bulunan Yılmaz Hotel, Çamlık Milli Parkına araçla sadece 10 dakika mesafededir. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Su damlaması  3.0

Şahin Ertuğ
İçi çok güzel bir otel. Odalarda rahatlık adına her şey bulunuyor yalnızca şunu belirtmeliyim kaldığım odanın banyosunda kalorifer bulunan yerden hafifte olsa su damlamaları vardı. Bunu giderirseniz otelinizde kusur yok.
Şahin Ertuğ23/03/2016 11:00:43