Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Yusuf Pansiyon  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Yusuf Pansiyon
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 110,00 ₺

Kaş merkezinde konumlandırılmış olan Yusuf Pansiyon toplamda 13 odaya ve 28 yatak kapasitesine ev sahipliği yapmaktadır. İlk adresiniz olacak tesisimiz Meis Adası’nın dev manzarasını ayaklarınızın altına sermektedir.

Aile sıcaklığı tadında hizmet sunan Yusuf Pansiyon turizm sektörünün tüm gelişmelerini yakından takip etmektedir. Plan dahilinde çalışmalarını sürdüren tesisimiz sıcak ve soğuk içecek hizmetlerinden de yararlanmanıza olanak tanımaktadır.

Tesisimiz bünyesinde çalışan personeller müşterilerinin memnuniyetine önem vermektedir. Pansiyonumuzda 7 gün 24 saat boyunca açık resepsiyon hizmeti sunmaktadır. Kaş’ın doyumsuz manzarasını ayaklarınızın altına seren Yusuf Pansiyon sıcak ve samimi bir ortama sahiptir. Keyifli tatil günlerini doyasıya yaşamak isteyenlerdenseniz kısa zaman da Yusuf Pansiyon adresine rezervasyon yaptırabilirsiniz.  

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

mükemmel  5.0

Müge Alişan
kaş denilince akla Yusuf pansiyon gelir ötesi asla düşünülemez. Kaşla bütünleşen bir işletmedir.İşletme sahibi mükemmel bir insandır güler yüzü tatlı dili ile müşterileri ile diyaloğu görülmeye değer.Kahvaltı denilince omletleri meşhurdur.Hiç bir zaman vakit kaybetmeden Yusuf pansiyona giderek büyülenin diyorum anlatılmaz yaşanır.
Müge Alişan23/06/2021 19:21:29